Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem tesztelt, esetleg nem...

Aki nem tesztelt, esetleg nem is tervezte, volt, hogy "megérezte", hogy terhes? Vagy furcsa mód, ahogy kiderült, rájött?

Figyelt kérdés

Nem a klasszikus tünetekre gondolok, de sok olyat hallottam már, hogy a lány anyukája/valakije megmondta, hogy furcsa rajta valami, mikor még senki sem tudhatott a várandósságról.


Vagy például a húgom véletlenül 17 évesen teherbe esett és anyukám úgy jött rá, hogy világ életében utálta húgom a mazsolát, de egyik reggel iskola előtt berontott a spejzba és elkezdte kétmaréra tömni magába.



2016. ápr. 6. 17:49
 1/5 mandiga ***** válasza:
Én már tesztelés elött éreztem, hogy valami fura, és nem vagyok egyedül. Nem volt semmi rosszullét, cicifájás, kívánosság, csak egy érzés. :)
2016. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom mondta, hogy terhes vagyok. Nem voltak tüneteim. Rajta voltunk a témán és én minden hónapban azt hittem kismama vagyok. Abban a hónapban nem is gondoltam rá, de a párom állította, hogy te terhes vagy... Nem hittem neki, pedig kellett volna! :) Azt mondta, hogy egy kapcsolat elején mindig jók a megérzései a másikkal szemben, majd halványul. Ez igen csak a kapcsolatunk elején volt. Most tesót tervezünk. Egyik nap kérdeztem tőle, hogy most is megérezné-e, ha sikerülne, de mondta már biztosan nem. :) Majd kiderül...
2016. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Mi nem terveztunk babat. De egyik naprol a masikra elkezdtem reggelizni (14 eves korom ota nem tudtam ebredes utan enni) zavarni kezdtek bizonyos anyagu ruhak, nem volt jo erzes a boromnek (tudom hulyen hangzik) idegeaitett a koleganom hajlakkjanak az illata (csak azt ereztem egesz nap, meg is sertodott, mikor mondtam neki h szerintem budos es csereljen markat) 3 nap keses utan ultunk a kadbn parommal, mondtam neki h szerintem mar 3an vagyunk...kinevetett. elkezdtem babaneveket keresni, 2 het utan kiderult h 6 hetes terhes vagyok. Vhogy ereztem, tudtam ☺ most tervezunk kistesot, figyelema jeleket, de eddig semmi
2016. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaj, azt kihagytam h 2 teszt is negativ lett. Egy 4 nap keses - egy 10 nap keses utan.
2016. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi terveztuk hogy lesz es a parom egy allasinterjun aztmondta hogy uton van pedig nemvolt semmi jele majd hazajott elmeselte es ketnapra ra csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett. Azota is boldogan elunk csakmar harman😊
2020. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!