Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor nekiálltatok a babaproje...

Mikor nekiálltatok a babaprojektnek már az első hónapban használtatok valamit, hogy sikerüljön a baba? Ovu teszt, hőmérőzés?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Egyik gyerekemnél sem használtunk semmi ilyesmit.

Egyszerűen csak szexeltünk.

2016. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
4. hónaptól ovuteszt, hőmérőzés.
2016. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem.. Minek? :)
2016. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Elsőre összejött.
2016. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsonel semmivel,egy alkalombol osszejott! most a masodikra alltunk ra ket honapja,idaig szinten semmivel,de ha ebben a honapban nem jon ossze,meglatogatom a dokim egy altalanos vizsgalatkeressel es lehet elkezdek ovutesztelni.
2016. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. gyerekünket várjuk, egyiknél se használtunk semmit. :)
2016. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elso gyereknel semmit, a harmadik honapban estem teherbe.

A masodik gyereknel homeroztem es ovuteszteltem is, mert a szules utan gyogyszerrel lett meghozva az elso menstruaciom es neztem utana, hogy lesz-e mar peteeresem, visszall-e a ciklusom. Akkor az elso honapban terhes is lettem.

A harmadik terhessegemnel semmit nem csinaltunk pluszban, csak nem vedekeztunk es szinten elso honapban terhes lettem. (De ebbol veteles lett.)

A veteles ota, kb fel eve homerozok. Ket honapja nem vedekezunk, meg nem vagyok terhes. Ez az utolso ciklus, hogy homerozok, ha most sem leszek terhes, akkor abbahagyom, mert mar unom, van rendesen peteeresem, mar nincs ertelme nezni.

2016. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aszlan válasza:
A legjob ha a no vesz előre egy forró fürdőt.nekünk egyből be jót.es persze minden nap dolgoztunk rajta telibe.kevesebb cigi es kávé kel.
2017. aug. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!