Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélye, hogy...

Alexa1611 kérdése:

Szerintetek van esélye, hogy terhes lehessek?

Figyelt kérdés

So januárba volt utoljára rendes menzeszem . Akkor ahogy szokott nagyon erősen görcsökkel nagyon nagy dózisban s vérömlenyek vagyis vérrögökkel szokott lenni 7teljes napig.

Február közepe ota párommal nem védekeztünk s pont ugy jött ki hogy a beágyazódás ha jo esetben akkor volt peteérésem akkor jött meg a menzesz.. ugye nekem alapbol 34 napos a ciklusom . Februárba egy héttel elötte erös görcseim voltak egy nappal elötte volt vérzésem fél napig majd minden nap lett a végén de csak fél napig kb sokkal kevesebb de voltak rögök ezért nem gondoltam hogy terhes lehetnék . Majd ugye voltam dokinál aki közölte h 5,6 mm a nyálkahártyám bár nekem világ életemben 6mm volt . Majd úgy számoltam h 11én van ovum . Rendszeresen együtt voltunk jo sokszor . Majd elkezdtek jönni a tünetek a hátfájás nagyon szúrt a hasam . Nem birtam már ki h ne rögtön menjek pisilni mert rögtön szúrt a hasam ,székletrekedésem lett, a mellemnél bebarnult teljesen,fehér folyásaim voltak főleg akkor amikor meg kellett volna jönnie, volt hogy annyira szurt a hasam h alig tudtam menni . A méhnyálkahártyám vastagodott hirtelen 8,8mmre ami sose volt nekem . De hiába teszteltem negativ tesztek . Nem jött meg már kb 3hete aztán párommal együtt voltam s nagyon durván éreztem is megnyomta nagyon a méhem s aznap voltam hüvelyi vizsgálaton is . S másnap lett kis vérzésem kb két napig de semmi vérrög s nagyon kevés volt.

Sajnos már nem tudok mire gondolni . Hisz nem volt meg ,az orvos azt mondta h lehet késöbb fogant mint én tudom s azért nem lehet látni , meg h ha nincs rög ami a méhnyálkahártya akkor csak felsértettem a sexel magam belülröl s fekvésre lettem itélve sexuális élet tiltással . Csak nagyon rossz mert igy egyedül érzem magam ezzel . Mások is kérdezték hogy nem vagyok e terhes mert többször is rohantam a wcre szagok vagy kaják után meg nagyon fájdalmasan szurt a hasam.

S hát a véreredményei mindig nagyon rosszak voltak , nagyon vitaminhiányos vagyok s eddig mindig pontosan megjött mindig nagyon erösen.

Szerintetek van remény ?

Pedig ugy érzem , hogy terhes vagyok, de olyan rossz a negativ tesztek miatt :(

Köszönöm előre is .



2016. ápr. 7. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Detto igy vagyon negatív teszt ès nincs terhessèg tegnap voltam doknál.
2016. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem elállt a vérzés volt kb két nap az egész . De nem értem , félek hogy néhen kivüli mert sok jel arra utal . De lehet hogy tul korán teszteltem :/ de folyamatosan fehér folyás van a mellemböl s egyre barnább a mellemnél ..
2016. ápr. 8. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Neke ma kezdet fáj ni de csakma bimbo ès februárba volt me utoljára nagyon bizom benne hogy marcius vègèn sikerülhetet azèrt nem láta a doki. Elsô voltam
2016. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, nekem még mindig nem volt menzeszem de még nem merek tesztelni , varok hogy ebbe a honapba se jöjjön meg.
2016. ápr. 9. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!