Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok. Ti mit...

5 hetes terhes vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
39 éves leszek, van egy 22 éves fiunk. Annyira váratlanul jött ez a dolog, hogy még szinte fel sem eszméltem. Nem is értem hogyan lehet, hiszen védekeztünk, védekezek, és tessék... Az orvosom nagyon rá szeretne beszélni, hogy tartsam meg, de annyira össze vagyok zavarodva.. A fiam mit szólna? Hogyan mondhatnám el neki? Rengeteg kérdés van bennem, válasz meg sehol....
2016. ápr. 7. 16:50
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
Enyém is annyi és jön a kistesó. De mihez mit szólna? Hogy él az anyja némi életet?
2016. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

2 #

Ha normális választ nem tudsz írni, akkor hanyagolj, légy szíves!

2016. ápr. 7. 17:04
 3/59 anonim ***** válasza:
48%
nem muszáj megtartanod ha nem akarod. ne hagyd magad rábeszélni semmire, döntsd el magadban, hogy mit is szeretnél igazán.
2016. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
97%

Merlegelj. Pozitiv es negativ odalait listazd fel.

Parod mit szol es mit mond?

Amugy meg a fiad kerdezd meg es megtudod mit reagalna.

De nem hiszem, hogy azt mondana vetesd el. Meg ha te akarod a babat, akkor ugyis kenytelen elfogadni.


En orulnek a helyedben es nem lenne kerdes megtartanam e. Valaki ennyi idosen az elsore gyur...

2016. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Nem szerettetek volna több gyereket egyébként? Egyébként a fiad 22 éves, nem kisfiú már! Egyszerűen mondd el és kész! :) És hallgass a szívedre! :)
2016. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
69%
A fiad felnőtt. Meg amùgy is megfogant nem értem mit gondolkozol rajta,39 évesen meg még belefér.
2016. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mérlegelek mindent. Nem tudom, hogy képes vagyok-e megint végigvinni a dolgokat. Mivel már nagy, önálló gyermekem van, így konkrétan úgy állok a dologhoz, mint egy első babás anya. És félek is , megmondom őszintén. Rengeteg aggodalom van bennem.
2016. ápr. 7. 17:37
 8/59 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyszer már 17 évesen végig vitted akkor most is menni fog. De hogy lehet 2x véletlen teherbe esni?
2016. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerűen. 23 év házasság után, minden védekezés mellett! Hurkom volt, Pharmatex stb, . Legyek akkor példa.
2016. ápr. 7. 18:08
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 21éves a lányom 2éves.Imadjak egymást.Te még fiatal vagy,nincs min gondolkodnod.Örülj a babának.
2016. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!