Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy nem tudok teherbe...

Cintuskaa kérdése:

Lehet hogy nem tudok teherbe esni?

Figyelt kérdés
Redszertelen a menstruaciom neha megjon neha nem. Van hogy 3honapig nincs utana meg megjon 5napra utana 27napig nincs megjon 7napra aztan 20nap mulva megint megjon aztan megint kihagy. Attol felek nem lehet gyerekem. Pedig mar kb 3-4honapja nagyon rajta vagyok hogy sikeruljon. A nogyogyaszom azt mondta 1evig kell probalkozni utana kuld csak el vizsgalatokra . mit tehetnek?

2016. ápr. 8. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Első körben váltsál dokit, mert ez nem normális, hogy ennyi idő alatt még nem vizsgálta ki, hogy miért ennyire problémás a mensid. Hormonvizsgálaton voltál már? Az kéne első körben, rendes, amit a ciklus különböző napjain levett vérből csinálnak. Utána kéne pajzsmirigyet nézni, mert a pajzsmirigy hormonjai is be tudnak kavarni.

Egyébként az is hülyeség, hogy 1 évig kell próbálkozni, mikor mi terveztük a babát, elmentem a dokimhoz és egyből megcsinált minden szükséges vizsgálatot.

2016. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvost váltanék, ugyanis előbb ki kellene deríteni, hogy mi okozza ezt a rendszertelen ciklust.
2016. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire rendszertelen menzesz miatt már régen ki kellett volna vizsgálni a dokinak! Ne hagyd magad,ha kell válts dokit és követeld a vérvételt,hogy kiderüljön, a hormonjaiddal van-e baj,nincs-e inzulinrezisztenciád (nekem még a babaprojekt előtt megcsinálták a cukorterhelést is). Normális esetben az egy év próbálkozást szokták emlegetni...de ez nálad sajnos nem normális működés,nyilván van valami a háttérben. Nekem pajzsmirigy problémám van,de megkaptam a szükséges gyógyszereket,és a 2. hónapunk sikeres is lett,már 23 hetes vagyok. :-)
2016. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulalok:) pajzsmirigy vizsgalatom jo lett. Minden. :/
2016. ápr. 8. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Pròbàld ki a baràtcserje kapszulàt. Legalàbb hàrom hònapig. Ha nincs hatalmas problémàd csak a hormonjaid szòrakoznak akkr az szépen helyre hozza a ciklust.
2016. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baratcserje vagy cickafark tea. Esetleg havonta felvaltva. Nekem bevalt. Hasonlo gondom volt, mint kiderult endometriosisom van! Meg rengeteg cisztam! Ketto osszefugg. Elobb sok ciszta. Fajdalmak stb..aztan kesik. Nemjon meg .megjobban faj stb.. ORVOS! MASIK! :(( sok sikert.:)
2016. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barat cserje filmtabletta is olyan jo mint a kapszula? Mert azt vettem es azt mondtak nincs kulonbseg... Mondjuk az arba biztos volt.. 3990ert vettem a kapszula ott nem volt de mashol 2790ert lattam.
2016. ápr. 10. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!