Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnek megoldast...

Cintuskaa kérdése:

Hogyan tudnek megoldast talalni? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szoval az az igazsag hogy ha nagyon pontos akarok lenni akkor 2015 oktober vege ota a baba ugyon vagyunk a parommal . kozel 12eves voltam mikor eloszor megjott a menstruaciom ,azota se rendszeres. 19eves vagyok . lassan 20.. Igen voltam orvosnal a korhazba minden egyes honapba elmentem 2even keresztul kb hogy nem jon meg a verzesem es egyutt let utan verzesem van . akarhanyszor elmentem azt mondta az orvosom hogy most fog megjonni. (Persze nem jott meg) meguntam 2evvel ez elott.(17evesen) orvost valtottam . kiderult mehpolypom van . az orvos meg mutott a verzes elmult . de a menstruaciom meg mindig nem jott helyre. Kerdeztem az orvost.. Vagy felirt egy gyogyszert ami meghozta par napon belul . vagy azt mondta hogy bakterium... Most sem jon meg normalisan. Van hogy 27napig nincs utana 5napig megjon aztan 20nap utan jon meg majd kihagy 2honapot. Nem tudom mit kellene csinalnom. Es nem is ez a problemam . hanem hogy babat szeretnek de nem sikerul . probaltam hogy parnat tettem a derekam ala. Fekvo helyzetben voltam 20percig . de semmi . most januar 28.an volt meg utoljara mar teljesen bele eltem magam hogy de jo lesz baba van biztos. A haziorvosom kuldetett be vizelet mintat a korhazba hetfon mentunk az eredmenyert es elotte nap vasarnap megjott. Most ez mi?

2016. ápr. 8. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben én endokrinológust ajánlok!Ő majd megnézi mi a baj Veled.Háziorvostól vagy nőgyógyásztól kérhetsz hozzá beutalót!

Sok sikert :)!

2016. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csináltass egy 3. és 21. napi hormonsort, abból sok minden kiderül. mi 2015 májusában kezdtünk el próbálkozni, akkor én is 19 voltam, és decemberben teszteltem pozitívat, clostis ciklus után. szóval van remény!

21hkm (20N)

2016. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget.
2016. ápr. 8. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!