Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már ilyenről? Ma...

Hallottatok már ilyenről? Ma vagyok a 12. cn-on (tehát volt mensim) és reggel pozitív lett a tesztem. Rögtön kijött, nem is kellett várni rá. Mensi előtt teszteltem 3x, és utána is 2x (igen, nagyipari tesztfelhasználó vagyok. ) negatív lett mind.

Figyelt kérdés
A mellem egy kicsit sem fáj, elmúlt a mensivel mint mindig. Az alhasam fáj eléggé és minden izületem, tegnap este tele lett a mellkasom piros pöttyökkel. Ma megyek dokihoz. Szerintetek mi lehet ez?
2010. ápr. 6. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet! A piros pötty nagyon úgy fest, mint egy gyerekbetegség, de ki tudja? Rendesen megvolt a menzid?
2010. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Szia! Milyen gyermekbetegés? (nem viszket vagy fáj, ma már halványabb is, csak ott van). Ma elmegyek dokihoz, és holnap reggel is csinálok egy tesztet. Egy ilyen betegség amit írtál okozhat pozitív tesztet? Tulajdon képpen rendesen megvolt, bár 5 nap helyett 2-3 napig tartott és utána 3 napig barnáztam, de csináltam tesztet utána is és az is negatív lett. Mensi előtt 1 nappal is együtt voltunk, talán akkor sikerülhetett? (jó, persze egyáltalán nem élem bele magam hogy baba miatt pozitív...)

Köszi, hogy válaszoltál!

2010. ápr. 6. 10:22
 3/61 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármilyen fertőzés okozhat + tesztet, ilyenre csak terhesség, nagyon ritka ciszta, hormontartalmú gyógyszer képes. De ha nem viszket és múlik, akkor nem is az... Nincs összefüggés szerintem, csak időben esik egybe, reméljük csak allergia. Csak tapasztalat: nagyon ritkán ritkán! előfordul terhesség rendes menzi mellett is. Barátnőmnél így volt, szóval reménykedhetsz, de ne éld bele magad, majd a doki megnéz!:)

Én azért drukkolok.

2010. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy szorítassz:)! Nem, nem élem bele magam. Csak rossz, hogy most, mikor pozitív lett ennyi várakozás (és 2 sikertelen inszem) után, nem tudom neki örülni... Kíváncsi vagyok mit mond a doki.
2010. ápr. 6. 10:40
 5/61 anonim ***** válasza:
Írd meg, légyszi! Reméljük a legjobbakat, veled vagyok!:)
2010. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Köszi, olyan aranyosak vagytok! Most direkt vettem egy kávét, hogy rosszul leszek-e tőle...(jó, tudom, nem vagyok normális:), de semmi. Eléggé fáj az alhasam, olyan mintha hasmenésem lenne (de nincs). Megírom majd, hogy mit mondott a doki.
2010. ápr. 6. 10:48
 7/61 nini24 ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket! :) DRUKK!
2010. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Hát én is várom, hogy mi lesz ebből...este megyek dokihoz, igaz SZTK és nics UH. Felhívtam a magándokim, ápr. 22-re van időpont...erre nem is tudok mit mondani. Az SZTK-ban gondolom reggel elüldenek vérvételre, annak nem tudom mikor lehet meg az eredménye. Aranyosak vagytok, hogy szorítotok!:) Már 17 hónapja várjuk a babánkat...
2010. ápr. 6. 15:21
 9/61 anonim ***** válasza:
A teves pozitiv teszt nagyon ritka! Szerintem siman elofordulhat, hogy terhes vagy annak ellenere, hogy megjott. Sok sikert! Irj majd!!!
2010. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

Mi egy évet vártunk rá félidőben egy méhenkivüli volt de végre sikerült.Már 17 hetes vagyok.


Nagyon szorítok nektek!!! :)


Írd meg mi lett.

2010. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!