Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugy voltam együtt a barátnőmmel hogy a végén "kiszálltam", mennyi az esélye annak hogy teherbeeshet így úgy hogy a menstruáció utáni napokban volt. mert szerintem nem sok, csak most ő parázik ezen, hogy én voltam felelőtlen.
2007. nov. 12. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció kezdeti napjától kb 11. naptól már veszélyes 28. napos ciklusú nöknél. Persze vannak eltérések, van aki ovulálhat előbb is később is. A szeretkezés is kiválthat ovulációt.

Biztos ismered magad, és gondolom (bocs), hogy maszturbáltál is, akkor láthattad, hogy van-e előváladékod, avagy sem. Ha nem szokott lenni, akkor nem terhes. Ha szokott, akkor van esély, de csekély a hölgy ciklusa miatt.

Ha parázik, akkor vegyen be esemény utáni tablettát, amelyet az orvos írhat fel, és az aktus után 72 órával bevehető.

2007. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én úgy tudom, hogy az eseményutáni tablettát nem kell feliratni. gyógyszertárben kapható! Ha még nem telt el az idő, akkor vegyen és vegye be.
2007. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet eselye csak kevesebb mintha bementel volna,ha volt elovaladekod,es lehetett peteerese elobb is mint altalaban.gondolom mar nincs ido a tabira,ha nem jon meg vegyetek tesztet,de csak ha nem jon meg,vagy ha nagy a para es nem tudtok varni az esedekes mensiig,kerjetek vervizsgalatot.es biztos nem kell mondanom,a gumi nem csak a nem kivant terhessegtol ved meg(ha nem szakad ki),vagy szedjen gyogyszert.van spermaolo krem stb...
2007. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!