Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellet teherbeesés?

Fogamzásgátló mellet teherbeesés?

Figyelt kérdés

hali!évek óta szedek fogamzásgátlót,soha nem volt panaszom.tegnap este és ma reggel egy kis barnázásom van pedig eddig csak 7 szemet vettem be, tehát a megvonásos nagyon messze van még.Tegnap mielőtt észere vettem együtt voltunk párommal és két elég nagy orgazmusom volt.Ellenben nem hatolt belém,így kizárnám hogy azért véreztem mert megsértett valahol.3hónapja voltam orvosnál akkor minden rendben volt.De még egyszer elmegyek szerintem mert soha nem történt velem ilyen.Viszont úgy tudom hogy, a közti vérzés terhességet is jelezhet.a mult hónapban 1bogyó kimaradt de csak 2x voltunk együtt egész hónapban.Érdemes lenne tesztelni?volt valakinek hasonló?Mitől lehet még?

Köszi


2016. ápr. 12. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt, amikor túl alacsony volt a hormon adag. és az terhességet is okozhat, mert nem véd rendesen.
2016. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. igen ez is eszembe jutott, de ez akkor is fent állhat ha egész eddig is ugyan ezt a gyógyszert szedtem és eddig nem volt ilyen?
2016. ápr. 12. 10:22
 3/3 Kitty12345 ***** válasza:
A hugom most 17 hetes kismama. Gyógyszer mellett lett a baba úgy hogy soha nem hagyott ki 1 szemet sem! Szóval még akár az is lehet hogy babát vársz de szerintem kicsi az esélye
2016. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!