Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, a tesztem pozitív. Ebből tuti baba lesz? Még nem fogtam fel.

Figyelt kérdés
Csak egy kis közvélemény-kutatást szeretnék csinálni. Kinek, hogy alakult a pozitív teszt után a terhessége? Tervezett baba, csak egyelőre teljesen hihetetlen, hogy lesz nagy pocakom stb...

2016. ápr. 14. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen ebböl tuti baba lessz;)Gratulálok
2016. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok:) 1 hetes keses, mar 6tesztet ellottem de egyszeruen nem fogom fel:) korulottem mindenkinek segitseg kell hogy sikeruljon, nem gondoltam volna h mi megusszuk es sikerul:) masfel het mulva megyek is dokihoz:) ez a mai tesztem 4 hetes is 6napos:)

[link]

2016. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy hetet késett, erős pozítív tesztem volt ma egy hete, orvos rögtön fogadott, 5 hetes terhesség, szabályos petezsák. Ma már 6 hetes vagyok. Igen, babás vagy, gratula :)
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 napja kèsik ès van 2 pozitiv tesztem. Igaz ennèl joval halvànyabb.

Nekünk is tervezett baba.

Igaz sokat varatott magàra 8 honap utàn sikerült vègre a kistesò

2016. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ennn31 válasza:
Nekem 6 napja késik, ma reggel pozitívat teszteltem. Második gyerkőc, a szoptatás abbahagyása után 4. hónapra sikerült. Még nekem is fura, de örülünk, terveztük. Gratula és boldog babavárást mindnyájunknak. :)
2016. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én még annyira nem élném bele magamat, csak nagyon bizakodnék. Sajnos az elején bármi lehet. Mindenesetre gratulálok, sok boldogságot és bízz benne, hogy minden rendben lesz! :)
2016. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

90% elso terhesegnel, h baba lesz! :) (Vedono mondta)

Masodik terhessegnel nagyobb az esely.

2016. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolso, azert nem mondanam en a 90% ot. A terhessegek fele er veget AZ elso trimeszterben. AZ 50%.

De Kerdezo bizzal, remenykedjel, amint a szivhang megjelenik Mar sinen van a dolog.


Kerdezted nalunk hogy alakult...en 14 dpon teszteltem pozitivat, 8 hetesen elvesztettem a babamat :( idokozben felszivodott a szikholyag, embrio.:-( :-( :-(


A legjobbakat kivanom, csodaszep babavarast.

2016. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

9 napot késett, pozitivakat teszteltem. Orvoshoz mentem, azt mo dta nincs terhesseg se hcg hirmon a szervezetembe. Mutattam neki a teszteket. Hogy is nevezte?

Szellem teszt?

Azok lehettek.

Következő honapban ismet késett, es azota se jött meg. 22 hetes terhes vagyok ;-)

2016. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolso! Rendesen eros tesztjeid voltak? En ma vagyok 5 hetes orvoshoz majd masfel het mulva megyek de parazok h minden rendben legyen es legyen baba...:(
2016. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!