Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szúr a hasam?

Mitől szúr a hasam?

Figyelt kérdés
A menstruációm 4 napja késik. Péntek óta vizsgálom a méhszájam és találtam egy duzzanatot, kb félúton. A hasam szúr, ha leülök, vagy köhögök. A reggeli hőm nem magas 36,4, tehát nem vagyok terhes. A mellbimbóm tegnap este óta érzékeny. Nagyon félek! Segítsetek! Mi ez???
2007. nov. 13. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Passz! Irány a doki gyorsan!
2007. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is dokihoz mennék a helyedben. Most!
2007. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A doki az biztos, de ha a melled és a hasad fáj, lehetsz esélyes egy babára..
2007. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alsótájéki szúrás felfázás jele is lehet, ettől még késhet is a menzesz. A mell érzékenysége szerintem lehet, az amúgy esedékes mensi jele, ill. egy fajta pániktünet is, ha már eleve izgulsz a kései "vörös napok" miatt, ill. aggódsz, hogy valami bajod van.
2007. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnék! Holnap kellene megjönnie. Kb. egy hete nekem is szúr a hasam ha leülök, a hőm nekem is alacsony 2 napja (36,5 - 36,6) és a mellbimbóm is érzékeny egy jó hete. Most akkor mi van?
2007. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!