Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2 hete megismerkedtem egy sráccal egy házibulin. Előtte nem ismertük egymást, de ott nagyon udvarolt, nyomult rám és még a piát is fizette nekem. A barátnőim már hazamentek, az idő pedig hajnali 2 óra felé járt. Mondtam a srácnak, hogy én hazamegyek, de ő nem engedett. Azt mondta, biztonságosabb, ha hazavisz kocsival. Aztán megálltunk egy domb lábánál, a város szélén, nem messze a házunktól. Azt mondta szeretne még picit beszélgetni velem. Elkezdett simogatni, puszilgatni, az alkohol megtette a hatását és ott a kocsiban megtörtént a dolog… Mielőtt elélvezett volna, kihúzta belőlem és a puncimra élvezett, de attól félek, hogy a hüvelyembe is ment egy kicsi. Egyáltalán nem volt kellemes élmény, mivel nekem ez volt az első alkalom, ráadásul a kocsiját is összevéreztem, amiért nagyon kiakadt és ordibált velem. :( De a legnagyobb baj, hogy mivel egyikünk sem védekezett, nagyon félek, hogy terhes vagyok. :( Már 3 napja meg kellett volna jönni, ezért nagyon parázok. :( Otthon el sem mertem mondani :( Hogy lehetek én ilyen szerencsétlen? A fiút azóta sem láttam, sőt még a nevét sem tudom… :(


18/L


2016. ápr. 20. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szüzességet miért így,ilyen körülmények között kell elveszíteni???

Ha nem szállt ki időben, meg ugye előváladék is tartalmaz spermiumot, sajnos van rá esély.

Ordibált veled?Szép emlék marad neked az első, mondhatom.

Vegyél tesztet minél előbb!

Az én időmben még megadták a módját a fiúk, sőt óvszer is volt.És nem egy kocsi hátsó ülésén, hanem ÁGYBAN történt meg az első, 3 hónap ismerkedés után.

32/N

2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ra esely,hogy teherbe estel. Javaslom ,csinalj egy tesztet. Minden esetre sajnalom,hogy ilyen kirulmemyek kozott veszitetted el,de tanulj belole,legkozelebb ne befolyasoljon az alkohol es vedekezz.
2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislány,hogy lehetéttél ilyen felelőtlen,hogy részegen beülsz egy ismeretlen férfi kocsijába és még meg is bszatod magad majd rájössz,hogy a nevét sem tudod? Megérdemelnéd,hogy teherbe ess,de nem akarlak tovább okítani,kapsz itt elég oltást a többi válaszolótól.

Három nap még nem jelent semmit,ha egy hétig nem jön meg az már para. AZért a helyedben vennék egy tesztet a biztonság kedvéért.

2016. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Kamu.
2016. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én simán el tudom képzelni a mai fiatalokról ezt. De korábban kellett volna gondolkodni és nem utólag.

De nem lenne nagy hátrány tesztet csinálni majd.

2016. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
igen, simán lehetsz terhes. Sőt, nem csak az lehetsz hanem bármilyen nemi betegséget is elkaphattál,akár az AIDS-et is. sose lehet tudni. csinálj tesztet és megtudod terhes vagy-e.
2016. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
6-os mit riogatod az AIDS-el?
2016. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj, terhesen amúgy is szűrnek szifiliszre :D


én is tartanék kiselőadást, na de melyik házibulin kell kifizetni a piát? hm, ez így túl kamuszagú, próbálkozz máshogy holnap! :D

2016. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es, nem riogatom, csak felhívom a figyelmét, hogy az is lehet a következménye a vadidegennel folytatott, védekezés nélküli felelőtlen szexnek. A riogatás az lenne, ha hamis adatokat írnék, meg azt, hogy tutira az lesz.. Amit leírtam csak egyszerű tényközlés, és gondolom ő is fel van erre készülve, ha már belement egy ilyen felelőtlen kalandba.
2016. ápr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!