Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a 30. nap van és még nem...

Ma a 30. nap van és még nem jött meg bár 2 napja nagyon fáj a derekam és ma mindenkivel veszekszem. Ez azért van mert meg fog jönni?

Figyelt kérdés
nem ment el bennem a barátom csak előváladék volt veszélyes s mikor együtt voltunk, a 23.napon voltam a ciklusban. elmentm dokihoz és 2 nap mulva bevettem az esemény utáni tablettát, azt mondta a doki ettől késhet kicsit a menzesz de nem lesz gond..ma már a 30. nap és semmi...ugye nem lesz gond?
2007. nov. 13. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia. ha fáj a derekad szerintem meg fog jönni de azt is irtad hogy vettél be esemény utáni tablettát ugyhogy nincs okod aggódni. de azért máskor jobban vigyázzatok
2007. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni véd, ne izgulj. Az megzavarja a mensit.

Ha aggódsz, csinálhatsz tesztet, valószínü - lesz.

Várj, és ha nem jön meg, kérdezz rá a dokinál is.

2007. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!