Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatható már teszttel, ha...

Kimutatható már teszttel, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az utolsó menzeszem 04.06-án jött meg, egy hétig tartott. Párommal azóta nem védekezünk, minden nap szeretkeztünk, kivéve 04.15.-04.18-ig. Ha veszek egy tesztet szerintetek kimutatja, ha terhes vagyok? A ciklusom nincs beállva napra pontosan, mindig 1-2 nap eltéréssel jön meg, és a peteérésemet tudom mikor van.. A válaszokat köszönöm!

2016. ápr. 26. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt ovulációd? Azt írod tudod mikor van. Nekem 04.07-én volt az utolsó mensim. Nekem rövid 24-26 napos ciklusaim szoktak lenni, de most ehhez képest is korán volt ovum, már a ciklus 9. napján. Ma vagyok a 11. dpo-n, csináltam tesztet, de negatív. Ha neked ettől később volt ovud, akkor még nem sok esélyt látok arra, hogy kimutatná a teszt.
2016. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj elgépeltem: a peteérésemet SEM tudom mikor volt.. :S
2016. ápr. 26. 14:08
 3/5 A kérdező kommentje:
De olyan 20. körül lehet, ha jól számolok.
2016. ápr. 26. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még semmiképp nem vagy terhes, jó esetben LESZEL, ha egy hét sem telt el az ovu óta. Teherbe esni ovulációtól számítva 10-14 napig tart, akkor jön egyáltalán létre a terhesség, tesztelni is csak ezután érdemes.
2016. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Akkor ez azt jelenti, hogy ha 20-an volt ovum, akkor legelobb 30-an mutathato ki teszttel :)
2016. ápr. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!