Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja kesik helyette kremely...

9 napja kesik helyette kremely. Folyas utalhat babara? 9 napja tortent az aktus es. Ezelott 17 napja is vol egy . Mas tunetem nincs? Ki volt. Mar igy es baba lett?

Figyelt kérdés
Meh nem.tesztelek.mert.csak 9 napja tortent megvarom a 2 hetet. Vsgy szerintetek teszteljek?

2016. ápr. 26. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Abbòl az aktusbòl, ami 9 napja volt MÈG nem lehet sok minden 10-12nap a beágyazòdás, amig az nem esik meg, addig nem számit egy nő terhesnek.

Ami 17napja volt az meg talán, de nemhinnem mert nem akkor volt a peteèrèsed, ha jol èrtelmeztem! Gyakrabban kellene ossze bujnotok.:(

2016. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha 9 napja késik, nem értem mire is vársz
2016. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 nappal ezelott voltunk egyutt azert gondolom hogy korai.
2016. ápr. 27. 18:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad 17 napja is együtt voltatok és 9 napja késik...
2016. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen.De szerintem.a 9 nappal ezelotti aktusbol van ha van.Egyszer mar voltam az es mar a 13 nap.tol ugy gorcsoltem hogy azt hittem meghalok.....sajnos elment ....Most.semmit nem erzek.Ezert gondoltam h a vasarnap az tuti.
2016. ápr. 27. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mar 9 napja késik én nem gondolkoznék azon hogy vajon melyekből jött össze hanem fognám magam, és vennék egy teszet...hidd el pontosabb eredményt fogsz kapni mint a mi találgatásunk.
2016. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
12 nap telt el az aktus ota és negativ. ugy tudom 14 nap lehe tesztelni.
2016. ápr. 30. 20:44
 8/12 anonim válasza:
50%

Ha jól értem, közel két hete késik, de még nem teszteltél. Mégis mire vársz? Főleg, hogy volt egy korábbi aktusod.

Én nem vagyok szakértő a témában, de úgy gondolom, hogy a korábbi aktusból esélyesebb a terhesség, mert amelyiken szerinted összejöhetett a baba, az ha jól értem pont akkor volt, amikor meg kellett volna jönnie. Az nem épp a legtermékenyebb időszak, ezért nem értem hogy miért gondolod, hogy abból lett baba. Főleg hogy majdnem két hete meg sem jött. Miért nem veszel már egy tesztet?

2016. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetertek.. teszt? En a kèsèst se tudtam olykor kivarnI, nem h ket hetet. Drukkolok!
2016. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 14. Napon.Es 14 napja kesik.3 teszt negativ ma.meg nem teszteltem. Csak tegnap mert barnas picit rozsaszines pecsetelo verzesem.volt..De meg negativ a teszt
2016. máj. 2. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!