Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor az előnedvtől lehet...

Akkor az előnedvtől lehet terhes valaki vagy nem?

Figyelt kérdés

Erről hallani ezt is ,azt is mi az igazság?

Szerintetek?


2016. ápr. 27. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amennyiben tartalmaz élő spermát, igen, teherbe lehet esni az előnedvtől.
2016. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2016. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt èn is így gondolom , mègis fogadkoznak sokan h èvekig csinálhatják hogy csak ki kapják...ès semmi nem lesz ..



Akkor ez szerencse?

Arra se lehet fogni hogy nem jól a spermák vagyh a nővel van gond...mert sok ismerösömnek már van közös gyerekük . ès mèg is megy így neki..



Èrdekes!/....

2016. ápr. 27. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi érdekesség.

A védekezés nélküli szex Pearl-indexe ~85, míg a megszakításé 8 és 38 közötti.

Ez azt jelenti hogy ennyien esnek teherbe a módszert használva 1 év alatt 100-ból.

Láthatod, hogy megszakításból jóval kevesebb gyerek jön össze, de azért mégis több, mint tabletta mellett, mégis hány "gyógyszer mellett"-storyt hallhattál eddig... (Tabletta Pearl-indexe 0,5-1)

2016. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igazad van teljes mèrtèkben!

Csak az az èrdekes hogy ezzel sokan nincsenek tisztában.Itt is nagyon sok olyan kèrdèst látok amin nem tudom nevessek vagy sírjak...

Egyszerűen nincsenek felvilágosítás kellően a fiatalság...


Ès mièrt tart itt ez az ország??!

Èn azt gondolom ezèrt is.

2016. ápr. 27. 08:01
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia. Én 7 évig "védekeztem" megszakitásos módszerrel a párommal, és soha semmilyen baleset nem történt! Párom nagyon figyelt mindig, hogy időben szálljon ki, szerintem ez a legpontosabb egyébként.

Hogy volt-e ez idő alatt (7év) előnedv? Nagy valószínűséggel igen. De nem lettem tőle terhes!!!

Még mielőtt jönnek a kommentek, hogy akkor biztosan baj van velünk...,stb. Hát nincs! :D Mikor babát terveztünk, rögtön az első próbálkozós hónapban összejött. Most vagyok 9 hetes terhes :)

Szerintem az előváladéktól nem lesz senki terhes, aki azt állítja, az hazudik! Max. azt tudom elképzelni, h nem veszi ki időben a férfi, de ezt ugye tagadja, és ráfogja az előváladékra, mert úgy egyszerűbb...

Gondoljon ki mit akar...,de ugye ha én 7 év alatt nem lettem terhes (számoljunk egy évre 200 aktust, az 7 év alatt 1400) ennyi alkalomtól, az vajon csak szerencse lenne?? 1400 alkalomból azért csak-csak becsúszhatott volna, ha lenne rá esély!


Most nem azt akarom evvel mondani, hogy ez jó módszer, és védekezzetek így,ezt mindenki maga dönti el. Ez az én saját tapasztalatom, és remélem segítettem avval valakinek, hogy leirtam. :)


24/N

2016. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól tetted ,hogy leírás kedves utolsó , köszi ès minden jót nektek!;)
2016. ápr. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!