Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki próbálta mar azt a...

Valaki próbálta mar azt a cukros vagy ecetes terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Es ha nem kiprobalna valaki?😊 kivancsi vagyok mukodik -e annal aki várandós. Elvileg a vizelet es ecet reakciója során elszinezodik az oldat. Ha pedig 2-3 kanál cukorra raontod a vizeletet es terhes vagy akkor a cukor osszecsomosodik vagy legalábbis nem oldódik fel. Kiprobalnatok kismamik? En megcsináltam őket es Elvileg nem vagyok terhes es igy igaz volt, kivancsi lennek várandósság esten isnaz -e 😊 ha valaki megcsinálja elore is koszonom 😊

2016. ápr. 27. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hallottam még. Következő babànàl kipróbàlom.

Terhesség alatt azt teszteltem,hogy a pisibe szódabikarbónàt tettem,elviekben ha nem pezseg làny lesz,ha pezseg akkor fiú. Nem pezsgett és kislànyunk született:-)

2016. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, az eceteset kipróbáltam most,nem történt semmi,feltéve ha azonnal reakcióba kellett volna lépjenek:D lehet, hogyha hagytam volna állni,elszineződik,kitudja...de én azt mondom nem működik:)
2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem kicsit hagyni kell:)de köszönöm :)
2016. ápr. 27. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
olvastam en is ezeket , van aki meg kiprobalta? kivancsi lennek ! :)
2016. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cukros változatot, hogy kell csinálni?
2016. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két nap kesessel megcsinaltam a cukrosat, és elovadt benne a cukor. kiprobalom holnap reggel is kíváncsi vagyok.
2016. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár nap késéssel a cukor az alján maradt, nem olvadt el.. Viszont a terhességi teszt negatív..egyelőre..hát nem tudom :( Azt hozzátenném, hogy a férjem kikerekedett szemekkel full idiótának nézett ahogy látta, hogy a kis tálkámba teszek cukrot viszem a fürdőbe ráöntöma pisimet és nézem mint aki csodát vár:D:D:D:D
2016. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na kinek igaz a teszt??????
2016. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1#es vagyok. Felolvadt majdnem a cukor jól làthatóan,de nem vàrtam meg mìg az egész eltűnt.

Az ecetesnél semmi nem történt.

2016. jún. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Milyennek kell a cukornak lenni ha nem vagy terhes???
2017. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!