Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes fehér folyás,6 napos...

Krémes fehér folyás,6 napos késés, negatív teszt?

Figyelt kérdés

Ilyen folyásom még nem nagyon volt legalábbis nem vettem észre.

A ciklus 25. napján 1-2 csepp barna vérzés egésznapos feszülés és enyhe görcs. 29. ciklus naptól a 31.-ig görcs, pattanások, nyomásra érzékeny méh.

32. naptól semmi ma van a 35. nap a teszt még negatív.

Hüvely phm most tökéletes, mensi alatt ugye lugosnak kéne lenni (nálam sokszor lugos és van egy sárgás folyás néha de ennek nyoma sincs 2 hete). Azért néztem, azthittem fertőzés de nem ég, nem viszket, teljesen szagtalan.


Előző havi ciklusom 24 naposra sikerült előtte 28-30 naposak voltak.


Ha továbbra sem jön meg 1 hét mulva rendel nőgyógyászom akkor elmegyek.

Kedden voltam vérvételen sajnos a fogyatékos háziorvosom a terhességi tesztet nem karikázta be így nem nézték, minden más rendben, pajzsmirigy hormonok tökéletesek, a női hormonokat meg nődokim irja ki arra várnom kell :/


Valakinek valami tipp?

(1 hete minden nyavalyát elkapok, herpesz, most megfáztam de erre aztirták vizes folyás szokott lenni, kijöttek pattanások, a napi átlaghőm 37,2 az ébredési 36,5. Ovu előtt az átlag jóval 36 alatt)


Köszönöm előre is :)


2016. ápr. 28. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel az orvosod
2016. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, jó sok mindent leírtál. Ez bármi lehet. A sárgás folyás még egyéb fertőzésre is utalhat. Akár baba mellett, ha az va a késés mögött. Én terhességtől függetlenül kivizsgáltatnám magam a helyedben.
2016. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából a sárgás részre nem tudom, hogy folyás e, mert tisztasági betétet hordok, törlésnél teljesen szagtalan és szintelen, csak a betéten látszik igy a vizelettartásra is gyanakodtam, de doki semmit nem mondott rá.

Fertőzés nincs mert háziorvos betadine kúpot adott, majd florákat, de a jelenség megmaradt, így szerintem nem a folyás csak leirtam hátha valaki tud mást :)

A terhességet egyre jobban kétlem, 6 nap után kimutatná :(

2016. ápr. 28. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azota/
2016. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérdés után 2 héttel elmentem nőgyógyászhoz. PCO-t állapított meg, ami azóta fenn állhatott mióta előszőr menstruáltam de mégsem vettek észre semmit.

Elküldött endokrinológushoz, vérkép alapján is mondta hormonzavar, merckformin-t irt fel, januárban megyek vissza nőgyógyászhoz műtétre kipucoltatni a petefészkeket.

Azt mondták utána a babára is lehet remény addig csekély :(

2016. dec. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!