Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kérdésem volna hozzàtok, ha valakinek van tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná velem! Már 10 napja késik, az első teszt egyértelműen negatív lett, bàr elég korán csináltam. A másodikon elé halványan, de megjelent a második csík is... Komolyabb tüneteim nincsenek, egy kis émelygés, meg étkezések után hányinger... Nemsokára megyek dokihoz, de előtte kíváncsi vagyok a véleményetekre... Én nagyon bízom benne, hogy tényleg babát vàrok, drukkoljatok nekem!
2016. ápr. 28. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok :) Azt nem értem miért nem csináltál több tesztet hogy biztos-e a 2.csík?
2016. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az vagy, drukkolok, bár a tesztekben nem bízok
2016. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyedben mar 6 tesztet ellőttem volna
2016. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azért nem csináltam még eddig többet, mert olvastam, hogy volt, akinek még a 20 hetes terhességet sem mutatta ki... A doki biztosabbat tud mondani, szerintem :) de később még azért csinálok tesztet is, hátha... :)
2016. ápr. 29. 05:54
 5/7 anonim ***** válasza:
A doki az UH később fogja látni, hogy terhes vagy, mint a teszt. Azt fogja látni, hogy vastag a nyálkahártya, de ez lehet a mensi előtti állapot vagy terhesség. A halvány teszt az már pozitív teszt! Csinálj újat, ha terhes vagy, jelentősen erősebb lesz a második csík. Én még nem csalódtam a tesztekben, amikor negatív volt, nem voltam terhes, amikor pozitív (akármilyen halvány), akkor igen. Persze, nem mindenkinek egyformán gyorsan nő a HCG szintje, a teszt meg azt mutatja ki. Szurkolok! Hogy bírtad ki, hogy nem teszteltél? :) Én volt, hogy ötöt is csináltam, direkt más-más terméket, hogy tényleg igen, igen, igen!!!!
2016. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem mindenkinek egyformán nő a hcg szintje, úgyhogy gondoltam, várok még egy picit... De ha azt mondod, hogy ha nagyon halvány, az is pozitívnak számít, akkor picit nyugodtabb vagyok, de még azért rápróbálok :) még azóta sem jött meg, viszont az émelygés erősödőtt... amin csak a rostos gyümölcslé tud enyhíteni... Szerintem ez biztató jel :)
2016. ápr. 29. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
a halvány pozitív az pozitív. hcg csak akkor termelődik, ha terhes vagy (ill ffiaknál, ha prosztatadaganatuk van, de ez nem ide tartozik). lehet egy teszt rossz, de akkor semmit nem mutat. fals pozitív nincs.
2016. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!