Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobb az ultrahang a tesztnél?

Jobb az ultrahang a tesztnél?

Figyelt kérdés

Köszönöm a választ. Még nem csinált uh. -t. Most azt mondta a doki hogy vegyek tesztet. De jobb lenne egy uh. ?

Ma írtam kérdésemet.Az okt.23.-ásat.


2007. nov. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Az UH sokmindenre fényt derithet!Szerintem csináld meg a tesztet,de attól függetlenül én elmennék UH-ra is!
2007. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív is a teszt valószinü van valami, ha a dokid továbbra is passzív válts dokit. Újjabban nagyon rákaptak erre, hogy vegyél tesztet, nincs kedvem vizsgálni... Pedig ha megvizsgál hüvelyben már ennyi idősen tapintható lenne ha terhes vagy, mert elváltozik a méh alakja és a méhszáj, a teszt és ultrahang korszak előtt ezt csinálták, akkoriban bejött.

Másfelől kedves első válaszoló, oké én is csináltatnék ultrahangot, mindt mindenki, de ha a doki nem küldi? Be nem kopoghat, hogy "hello, UH-t akarok, mert van egy gyanúm", max ha meg is csinálják ki kell fizetnie...

Szomorú, hogy itt tart az EÜ, hogy enyire "spórolnak" a vizsgálatokkal, már egy tesztet se akarnak saját költségen csinálni, pedig tele van nekik a csap feletti polc vele (tudom, mert nekem is mondta a doki, h menjek vegyek mert így meg úgy, erre én mondtam, hogy mivel nincsen jó tapasztalatom a tesztről én nem költök rá. Nekem 2 gyerekem sem létezik a patikai tesztek szerint. S érdekes módon hirtelen elő került egy pohár, hogy menjek pisilni és ő megcsinálta a tesztet akkor láttam, hogy van nekik bőven, egyszerübb kinézetü, mint a patikaiak, csak ilyen lapocskák, de akkor is van. Igaz pozitív lett, de továbbra sem hiszek a patikai teszteknek 100%-osan.). Nem hogy egy UH-t kérjenek.

2007. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia,


Azért nem csinálnak a terhesség korai szakaszában kézi vizsgálatot, mert van kockázata (vetélés). Uh-ot is a 6-7 hét környékén érdemes csinálni, akkor tuti látszik a baba .

2007. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hat nemtudom az elottem iro mondja h nem csinalnak vizsgalatot,nekem mivel a teszt pozitiv lett ra ket napra elkezdtem verezni megvizsgalt igaz ovatosan es meg huvely uh-n is megnezett mert a hasin nem latta rendesen.igaz en kulfoldon lakom de itt ha baj van vagy ilyen eset elmesz az elsosegelyre a nogyogyasztra es minden "filler"nelkul megcsinaljak.nekem a 2 babammal mert ikrek 7 uh-t csinaltak mind ingyen de a baratnomnek is ha kerte megcsinaltak,es nem fizetett,aggodott mert fajt a hasa ennyi.a vervizsgalatnal biztosabb a 6-7.het elott nincs,mert a patikai tevedhet az uh-n se biztos hogy latszik max a petezsak,ami ki is urulhet/ett....szoval bizz a dokidban csak tudja mit csinal.kulonben is az uh erdekesebb mikor mar van tenyleg mit latni,a kis kezeit labait..de ez csak az en tapasztalatom es velemenyem es remelem nem lesz vitaforum belole.
2007. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!