Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek természetes?

Szerintetek természetes?

Figyelt kérdés

Olyan izgatott vagyok :-) A párommal tegnap megbeszéltük a dolgainkat és úgy döntöttünk megpróbálkozunk a picivel!7 éve vagyunk együtt, és 5 évig szedtem a gyógyszert...de már abbahagytam lassan 3 hónapja!Eddig sem védekeztünk...csak kiszálásos alapon..de most már belehúzunk!23 évesek vagyunk!Olyan ideges vagyok.Vagy izgatott!Szerintetek természetes ez?Mindenki azt mondja csak nyugodtan..ne akard görcsösen..és ne gondolj rá!De ez nehéz hisz annyira szeretnénk!Minden nap csak álmodozunk!Hogyan lehet nem rá gondolni?Van valami tippetek???Előre is köszönöm mindenki válaszát!

Egy leendő anyuka aki nagyon izgatott :-) (remélem)


2007. nov. 13. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális amit érzel!Hamarosan összejön a baba ha ilyen"szorgalmasak" vagytok!nem baj ha állandóan erre gondolsz,úgysem tudsz másra,csak ne görcsölj ha nem sikerül pár hónapon belül esetleg.Akkor le fog lohadni kicsit a leleksedés és tuti akkor jön a baba mikor nem számitasz rá.de az is lehet hogy már a köv. mensid se jön meg!Sok sikert és kitartést!
2007. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugi!Ha ekkora elánnal idulsz neki,lehet,h csalódás lesz a vége.Én mindkét terhességemnél azt hittem rögtön összejön,hiszen egészségesek voltunk,minden klappolt.Az első az 5. hónapra,a második a 3. hónapra jött össze.Türelem!(tudom hülye kérés,szinte lehetzetlen :) ,Ha gondolod keress rá a neten a babatervezők otthonára,ott mindent megtalálsz a témában.Nekem nagyon sokat segített.Kitartás,szorítok! :)
2007. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nagyon aranyos az, ahogy igy izgultok. Mi is ezeket a pillanatokat éljük át. A férjem nagyon boldog, h még nem jött meg én meg rettegek, hogy meg fog. Tényleg érhet csalódás, ha túl erősen akarod. Énis ettől tartok, de szerintem azt sem úgy kell felfogni, h akkor mindennek vége, hanem úgy, h most nem, de majd legközelebb biztos. Nekem sokan irták azt, h majd jön a baba ha jönni akar. Reméljük jönni akar!Sok sikert és kitartást!
2007. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális az izgalom, hisz az életetek kívánjátok megváltoztatni:-)

Mi április óta nem védekezünk, de 7 éve azt hallom, hogy nem lehet babám. a gyógyszert is azért szedtem, mert különben hormozavarom lett volna ciszták sokasága miatt. Mi úgy voltunk, hogy álljunk neki, hisz úgysem lehet, akkor adjunk időt neki, hogy talán 2-5 éven belül valami csoda folytán összejön. Nem is gondoltunk rá, csak éltük az életünk, és csodamód 3 hónap alatt megfogantam, most 10 hetes vagyok.

Az biztos, hogy ha állandóan arra gondolsz, nehezebb lesz. Prbóáljátok csak élvezni egymást, az éltete, olyan viccesfélén. Sokkal könnyebb átvészelni-)

Hajrá:-)

2007. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!