Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja próbálkozunk a gyerkőccel és minden hónapban "eljátsza" a testem a terhességi tüneteket!De eddig mindig megjött :-( Talán túl görcsösen akarom és ezért...ezzel tisztába vagyok!De a mostaninál nem is foglalkoztam semmivel pedig 10 napot késett!Úgy voltam vele nem stresszelek!Pedig megint voltak tüneteim!DE!!!Ha egszer sikerülni fog!Azt honnan fogom tudni, ha mindig vannak "ál" tüneteim!Nem fogom tudni hogy ez most tényleg az!!!Mit tudnék tenni, hogy a testem játssza ezt a tréfát velem?:-( Köszönöm a válaszokat!
2007. nov. 13. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Próbálj ne gondolni arra minden percben, hogy babát szeretnétek. Tudom, hogy nehéz, mi is évekig vártunk mire sikerült. Pszihésen produkálod a jeleket. Vagy ami rosszabb, hogy megtörténik a beágazódás és tényleg reálisak a jelek, csak nem marad meg a bébi. Mindenképpen csinálj tesztet, ha elmarad a mensid, a pozitív teszt nem téved. Próbálj beszélni a nődokiddal, hogy mit tanácsol. Én szorítok, hogy mihamarabb összejöjön a bébi. :)

2007. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valóban igazad van, nem szabad görcsölni rajta. Egyetlen megoldás, ha csinálsz tesztet a mensi elmaradása után 4-5 nappal. Annak azért járj utána, hogy volt-e "elment" terhességed, sokmindent befolyásolhat.

Drukkolunk, ogy minden jól menjen:-)

2007. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!