Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 naponta szeretkezunk...

Ha 2 naponta szeretkezunk ferjemmel akkor felesleges az ovulacios teszt?

Figyelt kérdés
1,5 honapja volt egy missed abom.Szeretnem ha nem nem kellene majd skat varni az uj babara,es az ovulacios teszten gondolkodtam.De ha pl egy honapon at 2 naponta leszunk egyutt akkor biztos h az ovulacio idejen is egyutt leszunk.Igy felesleges a teszt?Vagy nem jol latom?
2016. máj. 4. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igen jól látod:)szeritem is felesleges tesztelni,mert akkor így folyamat pótolva lesznek a kiskatonák:)))
2016. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is felesleges. :) Én csak azért próbáltam ki az ovutesztet, mert másfél évig nem jött össze a baba, és mielōtt dokihoz fordultam volna kiváncsi voltam, h van e egyáltalàn ovum. De neked màs, mert ha eddig volt, akkor valószínū lesz is. Sok sikert!
2016. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező sajnálom a veszteséged. Alapjáraton ovu teszt nem szükséges, de mindenképp hasznos lehet legalább egyszer egy hónapot végigellenőrizni, hogy van e egyáltalán ovu.


Nálam missed ab után 8 hónappal derült ki, hogy nincs peteérés. Ovu tesztek is negatívak voltak, és a hőgörbe becsapott, mert sokszor úgy nézett ki, hogy van ovu, de közbe mégse.


Persze nálad lehet minden egyből helyreállt és van szépen, de egy ellenőrzést szerintem megér :)


Sok sikert, hogy minél hamarabb jöhessen a picur :)

2016. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont ugyanez a helyzet, másfél hónapja volt missed abom a 8. héten. Direkt nem veszek ovu tesztet, mert úgy érzem, most is eléggé "rágörcsöltem" már a témára, és nem szeretném, ha a szeretkezések gyerekcsinálássá válnának. Mi is ezt a módszert választjuk, hogy minden 2-3. napon vagyunk együtt, de ha úgy érezzük, akkor naponta. Arra persze kicsit figyelek, hogy az ovu hetében ne maradjon ki két nap :)). Ezt a férfinek nem is biztos, hogy kell tudnia, nehogy elkapja a teljesítési kényszer :)). Nekem három gyerekem van egyébként, és sose ovu-teszteztem.
2016. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra jo h tudd van e ovulaciod.:)
2016. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges, így biztosan együtt lesztek az ovu időpontjában. Hozzáteszem halkan, hogy én hőmérőzök, az is pontosan mutatja, hogy van ovulációm, az eddig mért 22 ciklus mindegyikében volt. Ovulációs teszt mégsem mutatta soha, nem volt még soha pozitív. Lehet, csak rossz fajtát választottam, de nem kísérleteztem tovább. Szóval az sem működik mindenkinél sajnos. Egy próbát biztosan egér, de ha úgyis együtt vagytok minden második napon, akkor felesleges :)
2016. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Ezen az oldalon nem lehet olyan választ írni amit nem kifogásolnak

Akkor homerozz..:)

2016. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem kifogásként írtam vagy válaszként bárki hozzászólására. Pusztán egy tapasztalat. Miért kell ezen megsértődni, nem értem.
2016. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!