Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt kérdés - az LH szint...

Ovuteszt kérdés - az LH szint hirtelen ugrik meg és lesz pozitiv, vagy szép fokozatosan növekszik napról napra?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el ovutesztelni de tanácstalan vagyok. Rendszertelen ciklusom van így elég korán (ciklus 9. napján) kezdtem csinálni, most vagyok a 13. napon, de még semmi. Eddig minden egyes nap tökéletesen egyforma teszteket produkáltam. Egyértelműen negativ, a tesztcsík kb fele olyan erös, mint a kontrollcsík. Minden egyes nap tökéletesen ugyanolyanok, se nem erösödik, se nem halványul. Nem tudom, folytassam-e a tesztelést, nem kellene napról napra erösödnie, ahogy közeledik az ovuláció? Vagy hirtelen kell megugrania egyik napról a másikra? Hogy van ez?
2016. máj. 4. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, hogy folyamatosan erősödik, de van, hogy csak megugrik egy nap. Nekem pozitív nap előtt 2-3 nappal kezd el erősödni. Egyértelműen folytasd.. :)
2016. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Folytasd.

Nekem ritkan van olyan, hogy elozo napokon mar erosodik, altalaban alig latszik a 2. csik es egyik nap meg hirtelen teljesen pozitiv lesz.

Es a 13. napon meg siman lehet negativ akkor is, ha 28 napos a ciklusod. Nekem 27 napos, de csak 12-13 napos a lutealis fazisom, igy altalaban 14-15. napon szokott pozitiv lenni az ovuteszt. Mivel en ezt mar tudom, igy eleve 13. napon szoktam kezdeni a tesztelest.

2016. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!