Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy "szabad...

Mit jelent az, hogy "szabad környezetben"?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, korai terheségre gyanakszik, de az UH mégsem mutatott ki semmit. A lapomra azt írta " rendesnél nagyobb uterus, szabad környezetben". Ez mit jelent?
2007. nov. 13. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

CSak tippelni tudok. Gondolom kitapintotta a méhed és érezte, hogy nagyobb-keményebb, ami a terhesség jele. A szabad környzet meg talán arra utal, hogy nincs daganat, zavaró tényező. Nemsoká-gondolom visszahívott-csinálnak megint uht, akkor talán már látszik a baba, sokaknak még 7 hetesen sem látják . Nekem 5 hetesen a petezsákot látták, meg a kis lüktető pöttyöt, amit eltakart a kurzor:-)

Drukkolunk:-)

2007. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy bár a képernyő szerint még nincs látható jele a terhességnek,a tünetek mégis azt sejtetik.
2007. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elottem jol mondta aki irta,es kb 1-2 het mulva mar lesz valami erdekesebb is oda irva.
2007. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szabadkörnyezet azt jelenti,hogy nincs semmi rendellenes ott,se vér,se folyadék!
2007. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!