Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális folyás ez ovuláció...

Normális folyás ez ovuláció idején? Elég kínos!

Figyelt kérdés

Elég undi lesz a fogalmazás ezért ne haragudjatok. 4 napja (ciklusom felénél) elmentem mosdóba és áttetsző nyúlós folyás "lógott" ki a hüvelyemből. Megilyedtem nagyon. Semmi fájdalom, se viszketés, se kellemetlen szag! Aznap végig folyásom volt, ami áttetsző és nyúlós volt, gondoltam is, hogy ovuláció,csak mikor a mosdóba (hasprés után) láttam, hogy szó szerint lóg nagyon megijedtem. Ez normális folyásnap minősül ovuláció idején?

Mi mindent megtettünk a babáért :)



2016. máj. 9. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is örülhetsz ennek mert ez a valadek szükséges ahhoz h a sprermak épségben jussanak el a célhoz

Ez szállítja őket :)

2016. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggodj, nincs ebben kinos! :)

Gyakorlatilag ugyanazt lattad, amit a wc papiron szoktal es az ujjaid koze veszel, hogy szethuzd? Magyaran tojasfeherjes folyast csak eppen beloled logott ki? Ha igen, akkor nincs baj, sima ovus folyas! :)

2016. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Az teljesen normális, egészséges nőknél ki szokott lógni, vagy a wc-papíron is láthatod, mert fénylik rajta, kb. mint a csiga nyálka. Ilyenkor érdemes szexelni, mert nagy eséllyel nemsokára lesz peteérésed. Nem értem egyébként, hogy mi ebben a kínos. Akkor a menzesz is kínos?
2016. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen pontosan így volt!! Nem az kínos hanem ahogy fogalmaztam, hogy lógott!

De igazából előtte 2 nappal és aznap is együtt voltunk. Elutaztunk (300 km.re ismeretlen új helyre) teljes lazulás, wellnes,és csak romantika! :)

Ki tudja, lehet meglesz a gyümölcse is! :)

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

2016. máj. 9. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok :)!!!
2016. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!