Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete szeretkeztünk a...

Egy hete szeretkeztünk a barátommal és másnap megjött a menstruacióm de viszont csak két napig tartott. (Àltalaban 4-5 napig tart) Mennyi a valószínűsége a terhességnek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nulla, nyugi
2016. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor miért csak két napot tartott??:(
2016. máj. 9. 17:43
 3/6 October15 ***** válasza:
51%
Kérdező.. ez most komoly? Tudod a terhességhez 2 dolog kell: sajnos nem 2 értelmes ember felelősségteljes döntése hanem egy petesejt és egy hímivarsejt a menstruáció okán az előbbi az eset túlnyomó többségében úgy nagyjából 100%-ban távozik a szervezetből..
2016. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
esetek* Asszem ideje billentyűzetet cserélni. #neöntskóláta20ezresbillentyűzetre
2016. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben van. Többnyire tisztaban vagyok a helyzettel...csak azt olvastam,hogy terhesség első honapjaiban menstruálhatnak a nők (1-2napig)

Ezért vagyok megijedve.

2016. máj. 9. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem általában 6-7 napos es most is pl csak 3 napig tartott peteerestol is függhet ha kimarad az ovulacio akkor előbb jöhet meg vagy kevesebb ideig tarthat
2016. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!