Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetséges a teherbe...

Mikor lehetséges a teherbe esés, egyáltalán lehetséges-e?

Figyelt kérdés
A ciklusaim nagyon rendszertelenek,értem ezalatt hogy az egyik hónapban 42 napos a másikban 17 és e között váltakozik. Mikor lehet peteérés,egyáltalán van e? Lehet véletlenszerű peteérés is ?

2016. máj. 12. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ovuteszt és hőmérőzés nelkul én abban sem lennék biztos, h van-e pé. Sztem ezt igy senki nem fogja tudni megmondani. A 17 naposban szinte biztos vagyok h nincs, vagy ha van is hiaba termekenyulne meg nem tudna hova beagyazodni, vagy éretlen petesejt lenne. Szoval nalad sztem nagyon összetett lehet a helyzet, és ilyen rendzertelenseg mellett minimális az esely babara. De biztosan van ellenpélda is. Sztem doki és beallitani a ciklust a probléma gyökerétől!
2016. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyire rendszertelen cikkust inkább kivizsgáltatnék mielőtt babával próbálkozol. Szerintem ennyire rendszertelen akkor nem valószínű hoy van peteérés, de még csak tippelni sem tud az ember hogy mikor van, mert ha a 42 napos ciklust nézzük akkorvalahol a 28 nap körül kell lenni, de 17 nap az meg nagyon kevés. Szerintem menj dokihoz ezzel, ez így nem valami jó.
2016. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is kérd meg az orvosod hogy állítsa be neked :)nekem is beállította 38-43napos ciklusaim voltak néha meg 18 ... Fel év alatt beállt :)
2016. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!