Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk, ezért a...

Kislányt szeretnénk, ezért a peteérés előtti napokra időzítenénk az együttléteket. Honnan tudom mikor lesz peteérés? Hány nappal előttig érdemes próbálkozni, hogy a lányoknak legyen nagyobb esélye?

Figyelt kérdés

Mikor megjelenik a tojásfehérjés folyás, akkor még nem lökődött ki a pete ugye?

Tehát ha addig próbálkozunk, akkor nagyobb az esély kislányra? Vagy ha már folyás van, akkor fiúra nagyobb?


2016. máj. 12. 16:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A ciklusaim változóak 25-35 nap közöttiek. Így naptár szerint nem tudom behatárolni a napokat.
2016. máj. 12. 16:27
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is mindig érdekelt, szerintem, ha a nyúlós, ovulációs folyás időszaka alatt nem csináljátok, sokkal kisebb lesz a teherbeesés esélye, mert nem biztos, hogy mondjuk 4 napja is ott várakoznak a spermák, egyébként sem biztos, hogy ettől fiú, vagy lány lesz a gyerek, csak minimálisan növeli a lány esélyét.
2016. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

ovu előtti napon fogant mindkét lányom, reggeli együttlétből.

vegyél ovu tesztet, vagy hőmérőzz, a ciklus.hu-n elég jól leírja hogy kell. egyébként a luteális szakasz mindig 14-15 nap, ha 25 naposak a ciklusaid, akkor kb. 10-11. napon van a kilökődés.

2016. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, én is az esélyt szeretném növelni :-)

Vajon a folyás ideje alatt kiknek van több esélyük?

2016. máj. 12. 16:37
 5/17 A kérdező kommentje:

A ciklusaim nem 25 naposak, hanem 25-35 között. Változó.

Így napra nem tudom kiszámolni mikor lesz peteérés :-/

2016. máj. 12. 16:39
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Mindig 14 nap, ha visszafele számolsz, de nem tudod előre, hogy mikor lesz a menzeszed, a nyák pedig csak az ovuláció közeledtét jelzi, nem mutatja pontosan, hogy mikor lökődik ki a pete, szóval szerintem ovu tesztet érdemes használni, bár még ott is nehéz lesz pontosan belőni a kilökődés idejét.
2016. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En akkora időzítettem amikor mar erősödött az ovulaciod teszt de meg épphogy nem volt pozitív es pozitiv napon mar nem voltunk együtt sem az első negatívon
2016. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!

És milyen nemű lett a baba? :-)

2016. máj. 12. 17:49
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Kész élmény lehet így gyereket tervezni...
2016. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ovu tesztet használj akkor ha rendszertelenek a ciklusok.
2016. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!