Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még egy kicsit,...

Reménykedhetek még egy kicsit, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Nem jött meg a menzeszem, barnás kocsonyás állagú folyásom volt, nem tudom mi tévő legyek, folyamatosan úgy érzem, hogy megjön, tompán görcsölök, de mégsem vérzek. Vagyis már nincs, két napig tartott, pontosan akkor jött, amikor a menzeszem vártam.

Már több, mint egy hete lett volna aktuális a vérzés. Sosem késett még.

A lényeg kimaradt ; babát szeretnénk, ez az első hónap, hogy nem

védekezünk.

A tesztem, a barnázás idején negatív volt, azóta nem próbáltam újat.

Szerintetek érdemes tesztelnem még?

Írna valaki, aki hasonló helyzetben volt már?


Köszi


2016. máj. 14. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, egy hét késéssel már ki kell mutassa, akár délutáni vizeletből is.
2016. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menszi helyett nagyon enyhe barnás folyásom volt görcsöltem is azt hittem hogy meg fog jönni de nem jött meg 8 nappal később lett halvány kivehető pozitív tesztem. Szorítok neked lehet még baba. 27hkm
2016. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem szeretnélek el keseriteni nekem 8 napot késet 3 napig barnáztam meg volt gyenge görcseim is és tegnap sajnos meg jött :(
2016. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet baba, de ezt csak a teszt tudja megmondani, mi nem. Ennyi késés után gyakorlatilag bármikor, bármilyen teszt kimutaja.
2016. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem ma megpróbálom :)
2016. máj. 14. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét késés után pozi ovu teszt, előtte 3 nap tojasfeherjes folyàs. A nem várt napján 4 napig gorcs de nem jött meg. Most újra proba
2016. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Teszteltem, most délutániból.


[link]


Szerintetek? Segítsetek! :(

2016. máj. 14. 15:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia :) Van ott valami csíkocska neeeem?? 😊 kicsit halvány a kép próbálok rá nagyítani!
2016. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel tesztelj annak erősebbnek kell lennie ha baba van :) Drukkolok!!!!
2016. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsit rosz a kep minosege , de meg tesztelj egyet , probald meg ne azzon el , de viszont csak latok valamit en is , de nem tudom eldonteni .....
2016. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!