Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet mensi helyett...

Andrea0605 kérdése:

Mitol lehet mensi helyett keves barnazas 2 nappal kesobb?

Figyelt kérdés
Felidoben volt beagyazodasi verzesem (szerintem) aztan semmi. Tegnap kellett volna megjojjon, de semmi jele nem volt egeszen ma kora estig.. csak nagyon keves barna folyas. Szerintetek ez normalis? Vagy kezdjek aggodni? Voltatok hasonlo helyzetben? Holnap akartam tesztelni, mar egy kicsit elbizonytalanodtam.

2016. máj. 15. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit barnázol még tesztelhetsz, lehetséges a terhesség. Majd írd meg mi volt. :-)
2016. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj aztan meglatod. Ha csak barnazol lehet h baba van a dologban :)
2016. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En barnaztam egy picit...Most itt alszik mellettem az 5 honapos pici lanyom.
2016. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem csak, mert ugy latszott hogy meg jon, de csak barna volt 2-3 napig :(.ma pedig elmentem vasarolni es rosszul lettem. Pomt a teszt eredmenyere varok!
2016. máj. 24. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2016. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!