Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

26 èves vagyok, van egy kèt ès fèlèves kisfiam.A párom nagyon segítőkèsz nagyon jó apa.

Sokat dolgozik, sajnos.

Most egy kèt hónap múlva lesz egy nagyon jó álláslehetőségem ami vègre fellendítenè az anyagi helyzetünket.

Legbelül már vártam hogy segíthessek èn is újból ès tehessék a "kasszába".

Ám a napokban elèggè furcsán èreztem magam.Kèsik a mensesem is , van rá esèly hogy teherbe estem.

Mielőtt bárki megjegyzèseket még elítèlèseket zúdítana rám , megjegyzem most nem erre van szüksègem ès nem is vagyunk olyan rossz körülmények között hogy nincs mit ennünk.Van kertes házunk , aminek a rèszlete lassan lejár.Szóval nem a napról napra megèlhetèsről van szó...

Bár èn már règ óta vágytam már kistesóra, de úgy gondoltuk hogy majd akkor ha visszamegyek dolgozni pár èvet.

Szinte fèlek elmondani hogy mi újság velem ..

A tesztel még várni akarok hogy együtt csináljuk.

Fèlek ès tehetetlen vagyok..

Bűntudatot èrzek.

Nem is tudom hogy mi is a kèrdèsem talán csak annyi hogy a helyembe mit csinálnátok?



Kiegèszítèsnek mèg annyit szertn3k hozzá fűzni , hogy párom volt hogy azt állította hogy ,,majd,, lehet kistesó..

De az utóbbi időben már azt mondta többször is hogy elèg nekünk egy is....



Nem tudom mi tèvő legyek...


Ja ès mielőtt a fogamzásgátlásról beszèlnètek a tablettára allergiás vagyok, az óvszertől akárhányszor próbáltuk begyulladtam tőle.A hukot nem ajánlja a nőgyógyászok mert ő szerinte az mèg nagyobb gyulladást odèzne elő bennem.Úgyhogy átrágtunk mindenfèle lehetőséget ès nekem a pharmatex termèkeket ajánlotta.

Spermaölő gèl volt ami bevált eü-leg számomra , azonban rá van írva hogy nem a legbiztonságosabb módszer.

Amivel tisztába vagyok èn is a párom is a doki elmondta nekünk, hogy nincs más lehetősègünk.



Ezek után mit gondoltok, mit tennètek a helyembe?

Elvetetni soha nem vetetnèm

De m3gis mit kène tennem? Vagy hogy?!


2016. máj. 16. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is derítsd ki, hogy terhes vagy-e. Ha igen, de mint mondod soha nem vetetnéd el, akkor nem értem, hogy a továbbiakban mi a kérdés. Ha csak úgy tudtok védekezni, hogy benne van a pakliban a terhesség, a férjed se kell, hogy nagyon meglepődjön.


Mi okozza a bűntudatot?

2016. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha el nem vetetnéd, akkor tényleg nem értem :)

Csinálj egy tesztet, az se biztos hogy terhes vagy. Plusz ha az van os mehetsz dolgozni addig...

2016. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak a kérdést.
2016. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem agyalnék ezen amíg nem tudok biztosat, tehát először tesztelnék.

Ha pozitív megbeszélném a párommal (nekem eszembe sem jutna elvetetni, neki sem, de mindenki más, ezt nektek kell eldönteni.)

Ha negatív akkor pedig nincs miről beszélni.

2016. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem igazán a dolgot, nemi életet is közösen éltek, a férjed ugyanannyira "tájékozott", hogy milyen módszert alkalmaztok, mint te, miért lenne Neked nagyobb felelősséged?

(A Pharmatexre nem térek ki külön, ezt már leírták)


Szépen mondd el neki, hogy mi van, hiszen lehet, hogy örülni fog.


Én a harmadik gyerekemmel már terhes lettem, amikor újra munkába álltam, több mint fél évet dolgoztam, ezt Te is megteheted, ha szeretnéd.


A későbbiekre meg ajánlom Neked a természetes családtervezés módszert, mi több mint 10 éve alkalmazzuk, ajánlatos tanfolyamon megtanulni és nem könyvből, de abból sem lehetetlen...

2016. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosan nem vetetnéd el, akkor már csak az a kérdés, hogy valóban terhes vagy-e.

Egyébként a pharmatex mellett hőmérőzés + megszakítás azért befigyelhetne, mert így sorra potyognak majd a gyerekek. Hüvelygyűrű vagy tapasz sem jöhet szóba?

2016. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, rendszeres nemi életet éltek, és tisztában voltatok vele, hogy nem védekeztek megbízhatóan. Innentől kezdve nincs olyan kérdés, hogy akartok e még egy gyereket, vagy nem, mert ugye bármikor becsúszhat. És mivel az elvetetés kizárt, ezért egyértelmű, hogy megtartjátok, szóval megint csak nincs miről dönteni.

Ha tényleg terhes vagy, akkor annyi, jön a második gyerek, a munkalehetőség meg ugrott. De 3-4 év múlva még mindig elmehetsz majd dolgozni, ha most rendben vannak az anyagi körülményeitek, akkor ezen ne görcsölj. Nem csúszol le semmiről 30 évesen sem.

Hogy a párod mit fog szólni, azt nem tudom, mert nem ismerem, de biztosan örülni fog a gyerekének, max. még többet kell majd dolgoznia.

Én a helyedben viszont nem várnék a teszttel, nem tudom, mikor ér haza a párod, de lehet, hogy teljesen feleslegesen aggódsz. Sokkal tisztábban tudsz gondolkodni, ha biztosat tudsz.

Bűntudatod meg ne legyen, nem csináltál semmi rosszat.

2016. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat nagyon megèrtőek vagytok.ment a zöld kèz.
2016. máj. 16. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi lett. Kívánom neked a legjobbakat. És bűntudatot ne legyen, hiszen a párod is ugyanúgy tud mindent mint te. :)
2016. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm a jó kívánságot , feltètlenül megírom a rèszleteket.

:)

2016. máj. 17. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!