Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már ijen hejzetben?

Valaki volt már ijen hejzetben?

Figyelt kérdés
Àprilis 30an volt meg utoljara a menziszem. Most màjus 28ra nem vàrom, de màr tegnaptol nagyon ègnek a mellbimbòim meg kezdtek a melleim is fàjni. .nèha ojan mingyart megjön èrzèsem is van ès estènkènt enyhèbb derèkfàjàs..Szerintetek mikor lenne jò tesztelni?
2016. máj. 16. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg 28-át legalább.
2016. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már voltam iLYen heLYzetben. Minden ciklusom közepén. Ovulációt van aki érzi, van aki csak akkor érzi ha figyeli és van aki úgysem. Nekem mindig görcsöl a hasam ovu körül.

Szerintem 29 körül már jó lenne tesztelni, ha nem jön meg 28-án.

2016. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Használj ly-t! Meg "mingyart"? Hány éves vagy? El kéne végezni legalább az általános iskolát, mielőtt gyereket vállalsz!
2016. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Havonta itt szórakozol...
2016. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Jaj,te vagy a román??
2016. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Na mi van, levetted a neved? Késő, az előbb rákerestem a kérdéseidre...
2016. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Verik a melluket, hogy ok is magyarok, de nem tudnak se irni, se beszelni helyesen magyarul.

Az internet koraban mar ne fogjak ra arra, hogy romanul oktatnak az iskolaban!

2016. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!