Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés kérdés?

Hőmérőzés kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most kezdtem a hőmérőzést. Segítene valaki?


Alaphőm 36,6, menstruációm óta legalábbis stabilan tartottam(gondolom akkor ezt nevezik alaphőnek).

Most vagyok a 9.napon menzeszem első napjától számítva, s ma reggelre vissza esett 36,2 re a hőm.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ez mit jelent? Valahol olvastam, hogy ilyenkor lesz pé. amikor hirtelen vissza esik. Ez igaz?

Amennyiben igen, ez 9.napon nem lenne korai? Naptár jövő hétre húzta az ovulációm.

(minden nap ugyanakkor mérek,és egyszer sem keltem fel előtte az ágyból , hogy hamis lenne az eredmény-bár nem tudom, mi befolyásolja még)


Köszönöm a segítséget!


2016. máj. 16. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Elvileg ez így is van!ha ennyire leesett a hőd akkor közeleg az ovud. Nekem is ennyi az alap hőm és így leesik peteérés idején!Mérd és ha pár napid alacsony marad utána hirtelen felugrik és a hőd fent is marad akkor meg volt az ovu. Nekem soha nem akkor van amikorra a gép húzza.

De az attól is függ,hogy hány napos a ciklusod!Ha 28 napos akkor lehet most előbb lesz.Mérd tovább és minden kiderül.Nem vagyok nagy szakértő csak magamból indultam ki!Minden esetre most legyetek aktívak! :) :)

2016. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen akkor van ovud amikor a gép behúzza. Hőingadozás is lehet. De akár ovu is.. ez csak holnap derül ki. Ha holnap legalább 4 tizedet megugrik és legalább 3 napig fent is marad a hőd akkor volt ovud! De ha biztosabb eredményt szeretnél használj lh tesztet!

Ha digitalis mérővel mérsz akkor csipogas után még 5 percet tatsd bent úgy kapod meg a helyes eredmenyt. De ezt gondolom tudod. Én mindig nyelv alatt mérek. Elvileg 6óra nyugodt alvás szükséges a pontos méréshez de én van hogy felkelek pisilni aztán visszaalszok és egy óra múlva mérek.. semmit nem befolyásol. Tudnék még írni de felesleges.. szerintem jól mérsz. :) Sok sikert!

2016. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, így már világos. :)

Remélem akkor hogy így lesz, és holnaptól megy fel szépen, és marad is. :)


Köszönöm a kedvességetek, segítséget!

2016. máj. 16. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ovu lesz. Nekem minden hónapban a mensi után pár nappal leesik a hő, utána visszaáll alaphőre, majd jóval később lesz meg az ovu. Vegyél ovu tesztet is, a kettő együtt hatásosabb. Én ha csak a hőre alapoztam volna,akkor ebben a hónapban sem tudtam volna mikor van/volt ovu, csak utólag.
2016. máj. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!