Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mikor áll be újra...

Szülés után mikor áll be újra a menzesz? Újra terhes lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Január 1 én született meg a kislányom. Mivel nem szoptattam rá pár hétre meg is jött a menzeszem. Eddig 2 szer. A következőt most május 9.ére vártam ami helyett 9.en volt pecsetelő. 11 én el jutottam a nőgyógyászhoz egy rutin rák szűrésre. Aki mondta hogy várható menzesz mert megvastagodott a nyalkahartya. ( ami terhessegre is utalhat) Szülés ember óta nem éltem némi életét mostanában egyetlen egyszer próbáltuk meg de akkor is időbe ki vette. Ma teszteltem 2 negatívat. Szerintetek mi lehet? ??
2016. máj. 16. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a kicsit helytelen ìrásért. Nagyon ideges vagyok.
2016. máj. 16. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy ideges? Még nem állt be rendesen a ciklusod. Nem értem a pánikodat. Különösen, hogy azt írod, hogy igazából nem is volt szex. Akkor?
2016. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokan írják hogy az elő váladéktol is lehet teherbe esni..
2016. máj. 16. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki nagyon ideges utólag, de ahhoz nincs esze, hogy védekezzen, ha nem akar gyereket.

Valószínűleg még nem állt helyre a ciklus.

2016. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szabályos 28 napos ciklusomból 26-35 napos lett. :( 8 hónapja szültem és már 7 héttel szülés után megjött szóval volt egy pár menzesz.. (talán mostanság kezd valami rendszert mutatni az előző kettő 32 napra jött meg.)
2016. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket, akkor miert megszakitasos modszerrel 'vedekeztek'?
2016. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!