Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszttel aktus után...

X epil teszttel aktus után hány nappal teszteljek?

Figyelt kérdés
Május 11-én múlt el a menstruációm, május 14-én voltunk együtt a párommal. Aktus után mennyi idővel kell tesztelni? 2 héttel utána már mutat eredményt, vagy a következő menstruációt meg kell várni?

2016. máj. 20. 12:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
A nemvárt után egy nappal tesztelj ! Az a biztos !
2016. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Várd meg a következő menstruációt, előtte még nem érdemes tesztelni. Akkor tesztelj, ha már egy napot késik. Mutathat pozitívat korábban is, de akkor még bármi történhet. Nekem az x epil még totál egycsíkos volt aznap, amikor meg kellett volna jönnie, két nappal később viszont egyértelműen két csíkos volt.


Viszont az, hogy mikor múlt el a menstruációd, nem igazán lényeges, az számít, hogy mikor kezdődött.

2016. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj, mikor késik.
2016. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél a nemvárt napján teszteltem x-epillel, mindkét alkalommal kimutatta.
2016. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha azt akarod hogy egyértelmű erős pozitívat mutasson és ne kelljen találgatni hogy vajon pozitív-e akkor az elmaradt menstruáció után 1 hét múlva tesztelj minimum. Nálam igy jött ki két egyforma erős csík. Én nem szeretem ha halvány mert annak nem hiszek...a sok csalódás miatt...amik régen voltak.
2016. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 20. 14:56
 7/16 A kérdező kommentje:
De ha fogamzásgátlót szedek, akkor még attól lesz megvonásos vérzésem, nem? Sajnos antibiotikumot szedtem 5 napig, az aktus napján vettem be az utolsó szemet. Viszont sajnos a pillanat hevében elfeledkeztem róla, ezért lenne fontos, hogy ne legyek terhes.
2016. máj. 20. 15:02
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok. Pillanat heve. Hát akkor az első tablettamentes napon tesztelj. Attól nem leszel kevésbé terhes, ha előbb tesztelsz.
2016. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor fogok.

Tudom, hogy hülyeség volt, de totál kiment a fejemből... 😤

2016. máj. 20. 16:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes szeretnél lenni, akkor nem a menstruációd után pár nappal kellene szexelned, hanem nagyjából középidőben. Az antibiotikum teljesen mindegy, az sem ha be voltál rúgva, amikor teherbe esel, olyankor még nem gyerek van, csak két sejt.
2016. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!