Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem? Mit tegyek?...

Nincs peteérésem? Mit tegyek? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ovulacios teszteket vásároltam , ebben a hónapban kezdtem

Hőmérőzok is próbáltam de sokszor elfelejtem szóval az ebben a hónapban meg nem sokat segít amit eddig mérni tudtam...

Eddig teljesen negativ az összes nagyon ritkán van egy tok halvány második vonal dehát az semmi , nulla.

30-33 naposak a ciklusaim ,ma vagyok a 15.napon

11 napon kezdtem a biztonság kedvéért

Úgy voltam vele majd megjelenik 14-15. Nap körül de semmi es ez 30 naposnal számítana közép időnek !! Vagy májdnem annak, tehát mar sötétebb lenne a vonal vagy legalább lenne ..


2016. máj. 23. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem 29 napos ciklusnál általában a 18-19. napon volt ovu. várd meg a ciklus végét, szerintem pozitív lesz nemsokára. nekem se úgy volt, hogy egyre jobban látszódott a csík, hanem egyik nap alig látszódott, másik nap pozitív volt.
2016. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Menstruáció előtt 14 nappal a legnagyobb az esély rá. Ha van okostelefonod, van olyan applikáció, hogy menstruációs naptár, az sokat segít belőni a pontos napot. Amit én használok, az pl. 3 nappal a várható ovuláció előtt jelez. Be kell neki írni, hány naposak a ciklusaid, vezetni, mikor jött meg stb., ő meg kiszámolja a termékeny napokat, és a várható ovulációt is.
2016. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elso remelem nekem is igy lesz , nagyon aggódom , minden nap jobban

Második van ilyen alkalmazásom es nagyon szeretem

Holnap utánra tette a peteérés napját es azt mutatja két napja termékeny napok :)

Ebben a hónapban előbb jött meg egy nappal ritka eset szóval most 29 napos volt a ciklus előtte 32-32-33-31-32 :/

2016. máj. 23. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak 28 napos ciklusnal varhato kozepidoben, azaz 14. napon, de akkor sem feltetlenul.

30 napos ciklusnal 16. nap korul varhato, 33 naposnal 19. korul, de ez is csak korulbelul.

Nekem pl 27 napos a ciklusom es 15-16. napon van, mert nem 14 napos a lutealis fazisom, hanem 12 (ovulacio es kovetkezo mensi kozotti idoszak.)

2016. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mostanaban 26 napos ciklusnal a 6-9 napon meg tortenik az ovu. Volt olyan hogy 5 nap mar + volt az ovu teszt. Ezert maradtam le mindig a babarol. Most mar tudom hogy nem kozepido tajt van ovum.
2016. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint tényleg nagyon az átlagot számolja a nap tárom is meg a neten is átlagot írnak :)
2016. máj. 23. 20:28
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó az nem semmi

Gondolom meglepett a dolog :)

2016. máj. 23. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden egészséges nőnél van egy évben 1-2 olyan ciklus, amikor nem lökődik ki a petesejt (bár az ovuteszt ezt nem jelzi, csak a hormonváltozást, hőmérőzéssel lehet csak biztosat tudni, vagy UH-s követéssel), de ezen nem kell kétségbe esni.

Mint már írták, még lehet hogy hamarosan meglesz, de ha nem,az sem baj. Ha egymást követő 3 ciklusod lesz ilyen, akkor érdemes kivizsgálódásba kezdeni, főként a az életkorod sem engedi a hosszas várakozást.

2016. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Életkorom? Tudod hogy hány éves vagyok? Egyébként hallottam persze h van par honapamikornem következik be de pont ekkor lenne amikor elkezdem

Bár most megnyugodtam h lehet h később lesz es meg teszel el továbbra is :)koszi a választ

2016. máj. 23. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meglepodtem nagyon. Most is 7.napon vagyok es mar pozitiv lett a teszt. De legalabb tudom mikor keressem 😂😂😂
2016. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!