Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Tapasztalok?

Miért van ez? Tapasztalok?

Figyelt kérdés

Máj 11én jött meg viszonylag normal ciklusaim vannak 26-28.megszakítással szoktunk védekezni,ciklus.hu szerint pont az ovu napjan 21 én voltunk együtt de ott kerűlt a hüvelyembe spermium..elméletileg 4én kellene megjönnie vagy esetleg max6án.

de mar most furan érzem magam 3 napja érzékeny a mellem sokszor csíp a mellbimbóm.és ma nagyon görcsölök érzek néha nyilalást is de inkabb a mindjart megjön érzés hüvely váladékom szinte nincs tegnap krémes pecsétlő állaga volt ma szinte semmi.

nem akarok semmit sem bebeszélni magamnak..lehetséges hogy már most készűl a szervezetem a következő menszezre? Elméletileg 8 nap van még hátraa nemvartiga hőm átlagos igaz most mértem hónaljban de màr egy órája fekszem 36,7. Átlagossan 36,3-4 szokott lenni.

tapasztalatok?



2016. máj. 27. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezés nem védekezés. Pont arra elég, hogy vagy terhes vagy vagy nem. Csinálj tesztet, ezek lehetnek terhesség és mensi elötti jelek is egyaránt. Máskor meg ha nem akartok gyeteket, akkor huzzatok gumit, ovu idején védekezés nélkül szexelni a legjobb módja a teherbeesésnek, ha nem tudtad volna eddig...
2016. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges tüneteket keresni, napközben hődet mérni. Ha 8 nap van a mensiig akkor még nem vagy terhes hiszen még be sem ágyazódott.
2016. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem keresek tünetet.egyszerűen csak ezeket érzem
2016. máj. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!