Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostibegyt tapasztalatok és...

Tappancs80 kérdése:

Clostibegyt tapasztalatok és teherbeeses, segitenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is volt decemberbe egy missed ab-om,9hetesen műszeresen kellett befejezni (üres petezsak vot csak) Most irtak fel clostibegyt, ma voltam uh-on. Baloldalon:25mm es egy 14mm dominans tusző, jobb oldalon 19mm. Mehnyálkahartya 8mm. Szerintetek van esély, hogy most sikerül vagy ikerterhességgel kapcsolatban aki tőlem okosabb :-) Tapasztalatokra lennék kiványcsi. Köszi lányok előre is.

2016. máj. 27. 16:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki ?
2016. máj. 27. 18:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.nekem is volt ikervesztesem,műtét volt a vége.utana egy évre rá probalkozhattunk,de kellett a closty segítsége...a 3.ckostys honap lett sikeres,pedig minden hónapban csinált domináns tuszoket.nem lett most ikrek,egy baba van a pocakban,23 hetes vagyok.sok sikert es bízz nagyon,de próbálj meg ne ragörcsölni.
2016. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom. Neked pedig gratulálok.

Próbálok nem rakattani, de kicsit nehéz ... Szeretnénk mar nagyon a babat.A Clostitol neked is is ilyen sok érett tuszod lett?

2016. máj. 28. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, nekem előszőr csak egy, másodszor, kettő, s harmadszor is csak egy, és mégis csak a 3. sikerült.mondjuk nekem sok minden mástól függött még a dolog,de a closty is mindenképp kellett hozzá.Sok sikert Neked is, hidd el meg lesz az a babuci :-)
2016. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom bízom benne :-)

Ma voltam uh -on ketto szepen megrepedt mar , de még mindig van egy érett tuszo... Hátha a 3- Bol egy sikerul :-)

2016. máj. 31. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező mi van veled azota?
2016. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia! Tegnap kellett volna megjonnie vagy ma... De még mindig semmi... Viszont a mai tesztem negativ volt sajnos :-(

Mindhárom tuszo szepen megrepedt, orvos figyelemmel kísérte mindennap egyutt voltunk de semmi.... 1- en volt még egy tuszo ami nem repedt meg lehet abból lesz baba?! De a tesztnek mar mutatnia kellene...

2016. jún. 15. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező?
2017. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!