Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a duphaston nevu gyogyszerr...

Ha a duphaston nevu gyogyszerrel rendesen jott meg a mensim, akkor a kovetkezo honapban is ugy fog megjonni es a ciklus kozepen lesz ovulaciom?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sajnos... Ha jól sejtem Duphastonnal megvonásos vérzést csináltak neked, mert nem jött meg egy ideje. Nekem is sokszor kellett gyógyszerrel meghozni, de SOHA nem állt be utána a ciklus. Ha az ok nincs megszüntetve, ami miatt nincs ovu és vérzés, akkor ez nem fogja önmagában beindítani a verklit. Ha ez ilyen egyszerű lenne...
2016. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendszertelen ciklusra kaptam meg aszem a sargatest hormonon nem eleg es annak ! csak emiatt kerdeztem :)
2016. máj. 29. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is csak addig segít, amíg szeded, kövi ciklusban már nem. De!Ha a segítségével sikerül teherbe esni és megtartani a terhességet, akkor elérte a célját. :)
2016. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!