Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is terhesseg...

Szerintetek is terhesseg allhat a hatterben? Mar nagyon jo lenne

Figyelt kérdés
A menzim soha nem kesett vagy jott meg hamarabb most hamarabb megjott de a rosszul letek megvannak, az etvagyam latvanyosan nott, es meg is hiztam a teszt negativ lett de volt ra pelda hogy nem mutatta csak 6. hetre a terhesseget es baratnoimnek a menzije is megvolt :) felek hogy mar csak bebeszelem magamnak vagy nagyon remenykedem ( ha terhes vagyok max 4-5 hetes lehetek)

2016. máj. 30. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak bebeszéled magadnak.
2016. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 héten belül mindenképp kiderül. Nekem nem volt ilyen az ismerősi körben. Azt azért hozzátenném, hogy azért mert terhes valaki, nem kell kettő helyett ennie. Ezt csak a későbbiekre nézve a hízásodat illetően.. Most még tudsz rajta változtatni, de +30 kilónál már piszok nehéz lesz.
2016. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el háziorvoshoz lehet h csak beteg vagy..

4-5 hetesen es tünetekkel mar van Hcg mivel a "tüneteket " ez a hormon okozza :)

2016. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!