Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szándékosan kihagyom az...

Szándékosan kihagyom az atibébit az becsapásnak minösül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Ha a másik nem tud róla, ès azt hiszi, hogy vèdekezel akkor becsapás.
2016. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
De, ha egyszerüen döntésképtelen a gyerekkel kapcsolatban, akkor gondolom kezembe veszem a dolgot
2016. jún. 2. 09:26
 3/46 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted ? EZt most komolyan kérdezed ?


Miért kell szándékosan kihagyni ? miért nem lehet a pároddal leülni és megbeszélni hogy vágysz egy babára!



Vagy az úgy jobb hogy teherbe esel... gondolván, hogy majd ezzel magadhoz láncolod ??

Hát csak hiszed... Ha egy pasi menni akar, menni fog...

Ne légy felelőtlen, a mai világban egy nő a gyereket magának szüli... hiszen a pasi gondol egyet és simán tovább áll.

2016. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Tedd föl a párodnak/férjednek ezt a kérdést, és hallgasd meg a választ tőle.
2016. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
70%
Az is becsapásnak minősül, amikor egy pasi hitegeti a gyerekre vágyó nőt ígérgetéssel, meg időhúzással!
2016. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Becsapás, igen, beszéljétek meg inkább.
2016. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Becsapás igen. Így lett a sok "védekezés mellett estem teherbe"...
2016. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
Nos. Az en mostani parom pont ezert hagyta el a nojet mert becsapta. Nem akart gyereket a csaj meg abba hagyta a gyogszert sutyiba. Ha kiderul szamolnod kell a negativ kovetkezmenyekkel. De miert nem htsz ra noi logikakkal? Allitolag okosabbak vagyunk a a pasiknal. Akkor legyel okos. Valamivel beszeld ra. Mond meg neki hogy ha elkezdtek probalkozni az is ido. Plusz mire megszuletik stb. Ervelj neki okosan. Ne legyel ostoba.....
2016. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért döntésképtelen, mert még nem biztos benne. SOkszor az erős biztos kapcsolatot is megviseli az újszülött érkezése, nemhogy egy olyat, ahol igazán csak az egyik fél akarta...


Nem csak rózsaszín köd, meg babaillat ám egy újszülött....


Igenis becsapás. Én 6 évet vártam, hogy rábólintson a férjem, és azt mondja, "na jó, most már jöhet a baba". Most 3 éves a fiunk, és boldog család vagyunk. Nem sumákoltam én sem, és ő sem.

2016. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
De 25 éves vagyok 6 éve élünk együtt, most sikerült házat is venni. Gyereket akarok már, meddig várjak még? Én nem bottal akarok majd a gyertekem után futni
2016. jún. 2. 10:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!