Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyák kérdés? Jókor voltunk...

Nyák kérdés? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Szóval nekem 1 max 2 napig szokott lenni tojásfehérje nyakom, általában az elején ilyen elég sűrű, jól nyújtható, opalos. A nap végére vagy a második napra kitisztul és atlatszobb, kevésbé sűrű lesz. Alapból is van, hogy olyan sok, hogy kilóg, vagy a bugyimon landolnak mogyoronyi darabok ebből, ez normális? Tegnap még több volt, fürdés után is húztam magán után a csiganyalat... (bocsi az undi kerdesert) ez baj lehet, hogy túl sok? Ha tegnap együtt voltunk, jókor, vagy késő volt és előtte nap kellett volna, ha tegnap volt tojasfeherje?

2016. jún. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
ovulációkor normális a bővebb folyás, de ha annyi van hogy mogyorónyi meg konkrétan kilóg akkor menj dokihoz lehet fertőzés. terhes pedig lehetsz ovuláció nélkül is. csak akkor nagyobb az esély rá.
2016. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen, talán nekem csak simán sok. Nemrég voltam dokinál és elvileg minden oké. Ovuláció nélkül hogy lehetnek terhes? Nekem ez eleg furán hangzik
2016. jún. 2. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a peteérés kitolódik, vagy ha spontán peteérés történik.
2016. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de lagnagyobb esélye nyilván akkor van mikor tudod hogy peteérésed van
2016. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja így értem, köszi szépen!
2016. jún. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!