Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal a megszakitásos...

A barátommal a megszakitásos módszert használjuk, és peteéréskor voltunk együtt többször is. Most néha görcseim vannak, szúrkál a mellem, egyfolytába éhes vagyok. Amikor a mensis görcsök jonnek a derekam is terhesseg jele?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"megszakitásos módszert használjuk"


Miért? Akartok gyereket vagy nem?


Csinálj tesztet.

2016. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A "megszakításos módszer" nem védekezés! Anélkül, hogy a pasid elmenne benned, még igenis lehetsz terhes! Hallottál már előspermáról?
2016. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen hallottam.. és azt is hallottam hogy ha tobbszor egymas utan, akkor rajta is maradhat sperma.. De az elovaladek nem mindig tartalmaz spermiumokat nem? Vagy igen?
2016. jún. 6. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél tesztet.


Ja, meg óvszert is.

2016. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer nem valami megbízható, nem egy esetet ismerek, ahol így lett végül kisbaba. Ha nem szeretnél még babát, védekezz rendesen! Mikor kellett volna megjönnie?
2016. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szombatra nem várom.. De a tunetek megvannak :)
2016. jún. 6. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy paran ugy irnak mintha nem akarnal gyereket..de te nem tiltakozol.erre most Irod , hogy NEM varod.

Mindegy.:)


Ha gyereket akarTOK, ne megszakitassal legyetek egyutt, hanem elesben.

Ha nem akkor ovszer. Elkell donteni vagy be vagy ki az ajton. Ne a kuszobon alldogálljatok!:)

Szerintem megeshet h terhes vagy!!

2016. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedved utolso a mensire irtam hogy szombatra nem varom
2016. jún. 6. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Es emiatt nem is ertem miert nem emlitetted a tobbieknek h ti akarjatok...:) mert itt sokan hiszik hogy nem akarjatok.
2016. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#2-es vagyok ismét.. Most akkor akartok babát, vagy sem? Mert a kérdésből úgy jön le, hogy nem, de a hozzászólásodban pedig azt írod, hogy "nem várod" a menzeszed. Ez pedig arra utal, hogy babát terveztek, ugyanis ilyenkor szoktuk ezt a kifejezést használni, hiszen ilyenkor annak örülünk, ha nem jön meg...
2016. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!