Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet az, hogy mióta...

Miért lehet az, hogy mióta ráálltunk a baba projektre kitolódott a mensturációm?

Figyelt kérdés
Azelőtt mindig napra pontosan megjött a menstruációm. 28 napos ciklusaim voltak, most összevissza 34-37 napos. 6 hónapja próbálkozunk, tablettát nem szedtem. Első hónapban kicsit görcsös voltam, teszteltem a nemvárt napján, de negativ. Utána 3 naponta ismételgettem a tesztet, amig meg nem jött.

2016. jún. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyára hallottad azt a megnevezést, hogy neuroendokrin rendszer. Ez arra utal, hogy az idegrendszer és a hormonrendszer működése nagyon szoros kapcsolatban van egymással.
2016. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ugyanez volt, mi is 6 honapig probalkoztunk, mire osszejott a pozi, es nekem is minden honapban kesett. Azt nem tudom mi az oka, de abban a honapban jott ossze, amikor mar ugy voltam vele, hogy nem gorcsolok ra, jon amikor jonnie kell, nem szamolgatok. Talan ez is kozrejatszott :)

Kitartast, ne aggodj!

2016. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is, januárban kezdtünk próbálkozni, akkor már 2éve napra sőt napszakra pomtos volt a mensim (32napos) azóta késik, barnázok alig akar néha megjönni...hát már kiakadok tőle.
2016. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. most már 8. napja késik. csak nemtudom,hogy most hogyan számoljam a ciklust.
2016. jún. 8. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem befolyásolhatja a menstruációdat, hogy beléd kerül a sperma, vagy az, hogy gyereket akarsz. Talán aki előtte tablettát szedett, ott lehet változás, mert a bogyó jobban beszabályozta a ciklust.
2016. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!