Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsök egy héttel a nemvárt...

Görcsök egy héttel a nemvárt előtt?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete volt peteérésem, és egy hét múlva kéne megjönnie, szóval egyik sem okozhatja a mensi jellegű görcsöket.

Lehet beágyazódás?

Ha igen, akkor mikor érdemes tesztelni? Várjam ki, amíg késik, vagy akár a jövő hét közepén is mutatna már valamit?



2016. jún. 10. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd mag, amíg késik. A görcsök sok mindentől lehetnek. Ne lesd a tüneteket (tudom, nehéz), mert minél jobban figyeled magad, annál több tüneted lesz.

Hidd el, tapasztalatból beszélek. Ha annyi gyerekem lenne, ahányszor biztos voltam a tüneteimben, már indulhatnánk külön csapattal az eb-n :).

2016. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás!
2016. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan gx voltam a héten. Nem azérz vettem észre mert figyeltem magam, ezt a görcsöt nem lehetett nem észrevenni. Hétfőn azt hiszem tesztelek egyet 15re nem várom, habár ma már kezd halványulni a remény mert abba matadtak a görcsök, 3napig tartott
2016. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező igen előfordulhat hogy beagyazodas, de a teszttel varj még legalabb a nem várt nap utáni reggelig es reggeli vizeletbol érzékeny teszttel tesztelj egyet es ha az is negativ de tovabbra se jon meg két nap múlva csinálj meg egy tesztet ugyan ugy reggeli vizeletből 😉 drukkolok.


Kedves #1 attol hogy csak három napig tartottaz enyhe vorcsoles meg siman lehet baba a dolog mögött 😉 neked is megy a drukk hogy ugy alakuljanak a dolgok ahogy szeretnetek😉

2016. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok elnezest elnéztem a számokat a válaszom második része. Nem #1 nek szol hanem #3nak. Bocsánat a tévedésért szep napot mindenkinek.
2016. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyanígy vagyok én is.

16ra nem várom már második napja szurkál, görcsölget a hasam.

Szerintem már 14.én tesztelek egyet facellel.

2016. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és ami még szokatlan, hogy krémes maradt a hüvely váladékom és nem száradtam ki a megszokott módon.

Utolsó voltam

2016. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki a nemvártig. Pozitív a teszt. :D
2016. jún. 14. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
GRATULAAAA!😊 vigyi magatokra.
2016. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!