Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még soha nem jártam így,...

Kicsizsu85 kérdése:

Még soha nem jártam így, érdekelne mi ez? 28-30 naposak ciklusaim, mosta 18. napon miután együtt voltunk barna volt ami kifolyt belőlem és még másnap reggel is. Eltelt 3nap semmi. Melleim kicsit fájnak. Lehetett beágyazódás? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

#Béágyazodás #barnzás
2016. jún. 13. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia pontosan ugyan igy jártam én is . Itt a kérdésem is.. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem is eltelt azóta jó pár nap és nekem is azóta semmi.

Reménykedek hogy hátha beágyazódás volt vagy ki tudja..

Szurkolok neked! :) :)

2016. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem mind a ketten babásak vagyunk! Imádkozom érted,hogy nálad is baba legyen. Várom a fejleményeket.
2016. jún. 13. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

A beágyazódás nem az aktuskor történik, hanem közel két héttel később (peteéréstől, illetve vándorlás sebességétől függően, merthogy a megtermékenyült petesejtnek előbb a petevezetőn át kell haladnia a méhbe...)


Szóval beágyazódás nem lehetett.

Enyhe barna lehet az ovuláció miatt, vagy az aktus során picit megsérültél és az távozott másnap.


Ezektől még lehet hogy babátok lesz, de csak a nem várt menstruáció idején tudhatod majd meg.

2016. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondoltam hogy akkor,attól az aktustól ágyazódott be,ennyire azért én is tisztába vagyok vele,de attól még lehetett azon a napon?
2016. jún. 13. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Így tetted fel a kérdést.

Ha volt korábbi aktus, akkor lehetett akár beágyazódás is, vagy tényleg csak megsérültél aktus közben.

Ha letelt legalább 29 nap, akkor tesztelj.

2016. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,elnézést,ha rosszul fogalmaztam. Igen volt korábbi aktus,babát szeretnénk. Várom még a hasonló tapasztalatokat.
2016. jún. 13. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!