Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan kismama vagy...

Van itt olyan kismama vagy még babát tervező leendő kismama akinek psorasis vagyis pikkelysömöre van?

Figyelt kérdés
Voltak tünetek a pikkelysömör miatt terhesség alatt? Használtál valamit, kenőcs, PÉLDÁUL? Minden érdekel ez ügyben. Minden választ szívesen fogadok és köszönöm szépen.
2016. jún. 14. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van a könyökömön, terhesség alatt szépen visszahúzódott, akkora volt, mint egy régi egyforintos. Hozzáteszem nyugodt, problémamentes terhességem volt. Szülés utáni hetekben sok mindenen aggódtam ( első baba) el is kezdett kijönni megint. Én általában sima vazelinnal kenem, vagy salcura zeodermmel, az szteroid mentes. Mondjuk nekem a legtöbbet a nyugalom és békesség segít rajta és a napsütés
2016. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt előtt nagyon kijött, a fejbőrömön és a szám körül. Eucerin krémet kentem rá, ahol tudtam. Mondjuk nekem nagyon rossz terhességem.volt
2016. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek hogy írtatok. Sajnos nekem is van és babát szeretnénk, ki derült hogy a pikkelysömör miatt kisizületi gyulladásom van emiatt fáj a lábaim és a derekam is,nekem szinte mindenhol van fejemen láb és kéz körmeimen könyököm lábamon sőt a fenekemen is van. Több mint két éve diétazom, stressz az mindig van sajnos, szóval elég nehéz így bele vágni a baba ügyben. Mit gondoltok lehet így?
2016. jún. 14. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nálunk a baba döntött úgy hogy 2,5 év után életem legstreszesebb időszakában jön. Abban a hónapban államvizsgáztam és volt az esküvőnk ahol a két család találkozott először..(at enyémek full ateisták a páromé totál keresztnyek ház kivoltam a dolog miatt)

Szóval szerintem nyugodtan, jöhet a baba ha úgy gondoljátok. Keress egy jó nődokit és ő segít

2016. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!