Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az a suly (hatar),...

Mennyi az a suly (hatar), amit ha az ember megemel, elvetel?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem, mert olyan a munkahelyem, ahol bizony emelgetni kell dolgokat, van ami konnyebb, van ami nehezebb. Elgondolkodtam, mi lesz ha osszejon a baba es emiatt elvetelek mikor meg nem is nagyon tudok rola. Vagy ne feljek, nem vetel el az ember olyan konnyen? Vagy attol fugg mennyire lenne a baba beagyazodva?
2008. szept. 26. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem azt mondták hogy 3kilonál nem emelhetek többet. Szóval ha már egy üveg kólát elhozol kézbe a boltból...az már 2kilo :(
2008. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 kilónál ne emelj többet főleg az első 3 hónapban.
2008. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En 4 kilorol tudok(doktor szerint).Ismerosom egy lada sort emelt meg es attol elvetelt.
2008. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

anyam a sok eszevel egy varrogepet emelt fel, es 5 honaposan elvetelt.. :S

en nagyon vigyazok 3 kiló a max

2008. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo, mert nekem meg polcokat kell feltoltenem, es van olyan, mikor nem az en reszlegemen vagyok, hanem atpakolnak mashova, pl. borokat feltolteni, es egy dobozban minimum 6uveg bor van, ami eleg nehez. Es ha orakon at ezt kell feltoltenem, akkor nagyon sok ilyen nehez dobozt kell foldrol felemelni, vagy raklaprol, ide-odapakolaszni. Ezek szerint sose lesz gyerekem, ha nem valtok munkahelyet??? Van, mikor raklapokat kell kihuzni zaras utan........ A nagyon nehezeket pasik csinaljak, de mast is ki kell vinni neha eladoterbe, amik nehezek. :(
2008. szept. 26. 17:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Huh, ez nagyon durva. 5honaposan egy varrogep miatt? Te jo Isten, nagyon sajnalom ami tortent anyukaddal. Ezek szerint ezt tenyleg nagyon komolyan kell venni!
2008. szept. 26. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:

ez egyén függő, és edzettség kérdése, meg hogy tudsz -e helyesen emelni..azt mondják kezenként max 5-5- kiló.

Lássuk be van néhány kismama aki a nagyobb gyermekét is elcipeli aki nem 2-3 kilo!

Jobb az elővigyázatosság mindenekelőtt.

Ha valamire azt gondolod sok, azt inkább meg se emeld.

2008. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vok.

Hát én italosztályos voltam egy nagykerben..rekesz borok, szeszek minden mennyiségben nem volt gond, de a volt tanárom csak biliárdozni ment , hát baba nélkül jött haza..szóval ezért írtam, hogy egyéni dolog.

2008. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, mivel van aki sajat 2-3 eves gyereket is emelgeti terhesen, gondoltam, hogy akkor egyentol fuggo lehet a dolog, de azert jobb az ovatossag szerintem, foleg az elso 3 honapban. Csak nem igazan tudtam, megis mennyi az az annyi. :D De ugy latom mindenki nagyjabol 2-4kg-ot irt, hogy attol tobbet ne.
2008. szept. 26. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénenként változó,ki meddig mehet el.Én 8-hós terhesen vettem egy utazóágyat,amit én úgy gondoltam,hogy könnyű lesz hazacipelni gyalog.Na majd megszültem utközben mire hazaértem peddig nem laktunk messze a bolttól 10kg volt.Hála istennek nem lett semmi baj,csak nagyon fájt utánna a hasam.Persze még fiatal terhesen megint más a helyzet.
2008. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!