Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi a Trimeszter1 vitaminnal kapcsolatban! Volt már valakinek negatív tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

Én szedem 1,5 hónapja, de fura dolgokat tapasztaltam. Ezért lennék kíváncsi mások tapasztalataira. Nem mondom, hogy nekem tuti ettől van bajom, lehet véletlen egybeesés is! De nem tudom elhinni,hogy mindenki rózsaszín ködben úszik tőle... :(

Köszönöm előre is!!!



2016. jún. 15. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak pénzlehúzás.,, facebookos pénzkeresés! Egy síma gyógyszertári terhesvitamin is ugyanazt tudja mint ez a trimeszter, állítólag lehet patikaban is kapni, én még egy patikában sem találkoztam vele. A facebookos oldalán az admin a negatív kommenteket egyből törli nem valaszol ha vmi gondod lenne. És szerintem kamu az egész! Sokaknak fejfájást okoz és egyéb finom mellékhatásokat amit egyebként egy sima terhesvitamin nem okozna. Azt se tudjuk hogy valóban regisztrált készítményről van e szó! De persze rakják föl a csodababákról készült képeket dögivel meg hogy már lombik lett volna a következő lépcső de szerencse hogy elkezdte szedni ezt a tri esztert mert így egyből minden baja elmúlt és 3as ikrei lesznek... hahahaha hát ezt nem veszem be
2016. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem hiszem, hogy többet tudna, mint egy másik terhesvitamin... Hogy ettől esik valaki egyből teherbe stb...

Nézzétek meg, hogy mit tartalmaz még:

"magnézium-citrát, vas-glükonát, kalcium-citrát, cink-citrát, réz-glükonát, folsav, stabilizátor (polivinilpirrolidon), szacharóz (1,45 mg / tabletta), maltodextrin, csomósodást gátló (magnézium-sztearát),módosított keményítő, dl-alfa-tokoferil-acetát, nikotinamid, piridoxin-hidroklorid, zselatin, tiamin-mononitrát, aszkorbinsav, fényező anyag( sztearinsav), riboflavin, retinil-acetát, hidrolizált zselatin, kálium-jodát, kalcium-hidrogén-foszfát, kukoricakeményítő, hidrogénezett szójababolaj, D-biotin, kolekalciferol, cianokobalamin (B12-vitamin)"

2016. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen!!!

Nekem migrénem lett tőle, hajhullásom és abba is kellett hagynom mert a TSH-m is felnyomta!

2017. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz lett a TSH eredményem a trimesztertől :O Másnak is volt ilyen panasza? Majdnem duplája lett a TSHm a vitamin miatt!
2017. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!